Трагічний випадок трапився 14 жовтня орієнтовно о 22 годині. У поліції повідомили, що у цей день місцеві відзначали день села.

Читайте також Біля Львова 4 людини отруїлися чадним газом: серед постраждалих – двоє дітей

На Полтавщині алкоголем отруївся 15-річний юнак

Диспетчер швидкої повідомив у поліцію, що неповнолітній отруївся алкоголем. Відомо, що до медиків зателефонували з дому хлопця.

Найближчими до адреси проживання юнака виявилися дільничний офіцер поліції Максим Макаренко та помічник чергового Дмитро Колісник. Саме вони й прибули рятувати хлопця.

На момент прибуття поліцейських у юнака вже не прослуховувалися пульс та дихання. ...Після серцево-легеневої реанімації їм вдалося відновити дихання та серцебиття в юнака,
– розповіли у поліції.

Згодом хлопця при свідомості, проте у важкому стані, доправили до лікарні. Наразі він під наглядом лікарів.

У поліції повідомили, що працівники ювенальної превенції встановлюють обставини отруєння неповнолітнього. За результатами перевірки будуть ухвалять відповідні правові рішення.

Коротко про останні сумні випадки отруєння неповнолітніх

  • 13 жовтня у Винниках, що біля Львова, отруїлись чадним газом вдома 4 людей. Серед постраждалих – двоє 8-річних дітей.
  • 3 жовтня в Сумах отруїлася чадним газом ціла родина. Через несправну витяжку людям стало зле прямо у квартирі. Всі вони потрапили у лікарню. Серед 6 постраждалих, 3 – діти.
  • У дитсадку Вільнянська Запорізької області наприкінці вересня масово отруїлись діти. До лікарні госпіталізували четверо вихованців. Ще 5 – лікують вдома.