Він підкреслив, що ніколи не мав ніякого відношення до мікрочіпування, і вважає таку ідею дивною – повідомив Білл Гейтс 4 червня виданню Business Insider.

До теми Мікрочіпна вакцина і 5G: намісник Почаївської лаври каже про змову Молдови з Біллом Гейтсом

За його словами, існування таких припущень досить важко заперечувати через те, що вони звучать цілком дивно та нерозумно.

Також виданню BBC бізнесмен наголосив, що загалом в нього викликає стурбованість існування таких "божевільних ідей". Він пояснив що, зрештою, коли вакцина таки з'явиться, людям буде необхідно домогтися формування групового імунітету. Відповідно, для цього 80% населення мають бути вакциновані, що буде складно зробити за умови існування таких "божевільних ідей".

"Але якщо вони будуть думати, що це афера, або що вакцини шкідливі, і люди не захочуть вакцинації, то хвороба продовжить вбивати людей", – зазначив Білл Гейтс.

Що відомо про фейк щодо чипування Біллом Гейтсом людей?

  • У мережі активно почали активно поширювати чутки про те, що ніби уряд США створює вакцину з чіпом, аби стежити за людьми.
  • Зокрема, одного з найбагатших людей у світі – мільтимільярдера і відомого мецената Білла Гейтса звинуватили у всесвітньому чіпуванні населення.
  • Цю тему активно підхопили в Росії, де російський режисер Микита Михалков в одному з випусків своєї авторської програми розповів, що засновник компанії Microsoft під виглядом вакцинації хоче вживляти людям чіпи, а після чого влаштувати апокаліпсис.
  • ЗМІ в РФ також підхопили цю теорію, і навіть написали, що організація Білла Гейтса нібито почала чіпувати людей в Україні.