Білоруська армія продовжує танцювати під дудку російських окупантів. білоруси бояться йти воювати проти України, але роблять все для того, щоб тримати біля кордону наших героїв.

Читайте також Нова пані посол США в Україні Бріджит Брінк прибула до Києва

Нові навчання на кордоні з Україною

З 22 червня по 1 липня у Гомельській області відбудуться планові навчання з військкоматами. Відповідну заяву зробив Андрій Кривоносов, військовий комісар Гомельської області.

За його словами, мова йде про мобілізаційні навчання із залученням підрозділів білоруської армії, які дислокуються в регіоні. Заходи мають нібито підвищити рівень бойової готовності військкоматів та вдосконалити військові знання та навички військовозобов'язаних білорусів.

Через навчання у регіоні буде запроваджено ряд обмежень, які б мали підвищувати рівень безпеки.

У період навчань буде обмежено рух окремими територіями, що прилягають до об'єктів Збройних Сил. Крім того, заплановані заходи вогневої підготовки на стрільбищах, розташованих у Гомельській області,
– заявив Кривоносов.

З 28 червня по 16 липня збори військовозобов'язаних, які призначені до "територіальних військ", відбудуться у Жлобинському районі.

Новини з Білорусі: коротко про головне

  • До 4 червня триватиме перевірка бойової готовності білоруської армії. Армія Лукашенка нібито відпрацьовує захист своїх територій, але від кого посіпаки окупантів збираються їх захищати – наразі невідомо.
  • Загроза ракетних та артилерійських обстрілів України залишається високою. Білоруси вже зігнали необхідні сили для таких атак до кордону з Україною.
  • Самі ж білоруські солдати не готові йти на війну проти України та помирати за втілення хворих фантазій російських окупантів. Стало відомо, що в частинах не проводиться жодної агітації, а поховання тих військових, які підписали контракти з російськими ПВК, остаточно вбили бажання білорусів кудись їхати.

Дивіться відео до теми – вступ Лукашенка у війну був би навіть плюсом для України: відео коментаря радника голови МВС