Загроза нападу на Україну з Білорусі досі існує. Самопроголошений диктатор Олександр Лукашенко виконує майже всі забаганки свого кремлівського господаря.

Читайте також "В нашому будинку жили орки": українці розповіли, що окупанти зробили з їхнім домом

Обмеження в прикордонних регіонах Білорусі

Генеральний штаб ЗСУ повідомляє, що на Волинському та Поліському напрямках ситуація залишається без змін. Білоруські підрозділи здійснюють посилену охорону кордону з Україною, їм допомагають бригади внутрішніх військ МВС Білорусі. Загроза ракетних та авіаційних атак по українських містах з території Білорусі зберігається.

Також стало відомо, що білоруси хочуть посилити адміністративно-поліцейський та контррозвідувальні режими. Для цього вони до 31 серпня 2022 року ввели обмеження на в'їзд та перебування у Брагінському, Лоївському та Хойницькому районах Гомельської області. Ці райони розташовані на кордоні з Україною.

Припинення видачі перепусток

Раніше повідомлялося про те, що Білорусь обмежить видачу перепусток на в'їзд у прикордонні з Україною райони. Таким чином, цю територію білоруси хочуть виділити для військових завдань.

Загроза нападу з Білорусі

Самопроголошений диктатор почав марити нападом України та почав посилювати кордон. Окрім того, відомо, що він дозволив розташування у Брестській області ракет типу "Іскандер-М".

Також раніше Білорусь проводила "планову перевірку" боєготовності своєї армії. Існує ймовірність, що білоруси виконують маневри на замовлення Кремля для того, щоб ЗСУ не могли перегрупувати свої сили та мусили зважати на загрозу нападу з Білорусі та розширення лінії фронту.

Війна Росії проти України: коротко про останні новини

  • На Сході тривають активні бойові дії. Наші герої тримають оборону та не дають російським окупантам вийти на адміністративні кордони Луганської та Донецької областей.
  • Контрнаступ наших воїнів на Херсонщині триває. Як повідомили у Генеральному штабі, рашисти зазнали втрат та мусили закріпитися на рубежах, тримати оборону на який довго не зможуть.

Дивіться відео до теми – Лукашенко створив свою "тероборону"