Російські окупанти не полишають спроб захопити Донецьку та Луганську області цілком. Ворог не практично не припиняє обстрілів та наступальних дій.

Читайте також Літак окупантів запустив 6 ракет по прикордонню Сумщини

Ситуація на лінії зіткнення

Як повідомили у Генеральному штабі ЗСУ, ворог продовжує активний наступ на територію України. Особливу активність росіяни проявляють у Донецькій та Луганській областях.

На Харківщині росіяни думають лише про утримання зайнятих позицій та спроби завадити просуванню ЗСУ. У район Куп'янська рашисти залізницею перекидають додаткове озброєння та техніку.

Тримають активні бої на Лиманському, Сєвєродонецькому, Бахмутському, Курахівському та Авдіївському напрямках. Основна мета окупантів – оточення наших героїв у Лисичанську та Сєвєродонецьку. Також рашисти хочуть вийти на адміністративний кордон Луганської області.

На Лиманському напрямку окупанти намагаються закріпитися на захоплених у Лимані рубежах. По Діброві росіяни здійснили три авіаційні удари.

На Сєвєродонецькому напрямку рашисти намагалися піти в атаку за підтримки артилерії, але зазнали втрат і відступили на свої позиції. Тривають активні бойові дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках.

Ситуація на фронті: коротко про останні події

  • Наші відважні воїни ЗСУ на Херсонщині пішли у контрнаступ. Російські окупанти через втрати були змушені відступити та зайняти оборону на невигідних для себе рубежах. Гарячі бої тривають, наші захисники та захисниці роблять усе можливе, щоб посунути окупантів ще далі.
  • Як повідомив радник міністра внутрішніх справ України Віктор Андрусів, втрати російських окупантів шалені не лише у вимірі людської сили. Нашим героям вдалося знищити вже понад 30% нових танків, які мали російські окупанти. Ворог розконсервовує стару техніку, але не факт, що вона далеко поїде та буде ефективною у бою.
  • Внаслідок ранкового обстрілу Миколаєва загинула жінка, ще 7 людей отримали поранення. Ворог продовжує обстрілювати мирні міста в надії пошкодити цивільну інфраструктуру та завдати втрат мирному населенню.

Дивіться відео до теми – наші герої влучно нищать техніки росіян зі "Стугни"