Таку інформацію повідомили у щоденному зведенні оперативного командування "Південь". Ворожа армія вкотре доводить світу, що не вміє дотримуватись жодних правил та домовленостей. Ще у 2008 році у Дубліні на міжнародній конференції понад 100 країн підписали угоду про заборону використання касетних бомб. Згідно з нею країни, які мали їх у своєму арсеналі, повинні були протягом 8 років знищити всі запаси.

Читайте також: До Росії прибули фахівці з бочкових бомб із Сирії: "допомагатимуть" у війні з Україною, – ЗМІ

Навіть попри той факт, що Херсонська область вже окупована росіянами, вони продовжують гатити з авіації та вбивати мирне населення регіону. Касетні бомби начиняють дрібними осколками, авіамінами, мінами різного призначення. Їх використовують для ураження живої сили, росіяни використовують їх для вбивства цивільних в Україні.

Російські війська знову кинули касетний снаряд на селище Білозерка у Херсонській області. Внаслідок нищівного удару зруйновано 10 будинків. Ба більше, від смертоносної бомби загинуло 3 людей, а також є чисельні поранення.

В оперативному командуванні "Південь" наголосили, що обставини пригоди уточнюються.

Застосування російською армією заборонених касетних бомб на війні в Україні: останні новини

  • 22 травня об 21:44 Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив про вибухи в місті. Окупанти обстріляли регіон касетними бомбами.
  • Напередодні, 21 травня, близько до опівночі Сєнкевич також повідомив про авіаудари росіян касетними снарядами. Він закликав людей не нехтувати повітряною тривогою та пам'ятати про правила безпеки під час неї.
  • Російські військові накрили своїм вогнем майже всі населені пункти Дергачівської громади 22 травня. За словами голови ОТГ Вячеслава Задоренка, росіяни використовують касетні снаряди на Харківщині.
  • 15 травня один із захисників на "Азовсталі" розповів, що окупанти всю попередню ніч штурмували завод, застосовуючи всі види боєприпасів. Серед них були й фосфорні бомби. Військовослужбовець наголосив, що окупанти неодноразово використовували термічні бомби по "Азовсталі".

Дивіться також – росіяни били крилатими ракети по Житомирщині: відео