Трагедія трапилась неподалік ввечері 22 липня. Влада країни повідомила, що на борту були нелегальні мігранти.

Читайте також В Туреччині розбився мікроавтобус з мігрантами: багато загиблих

У Туреччині затонув човен з людьми

Човен затонув у Середземному морі орієнтовно за 260 кілометрів на північний захід від турецького міста Каш. У Міністерстві транспорту й інфраструктури Туреччини повідомили, що трагедія трапилась орієнтовно о 21 годині. Як тільки влада країни дізналась про трагедію, то скерувала на місце турецькі морські кораблі та літак.

Попередньо відомо, що на човні закінчилося пальне. Наразі влада не повідомляє, з якої країни мігранти вийшли у море та звідки вони родом. Вони прямували до берегів Італії. Міністерство оборони Туреччини заявило, що вже вдалось врятувати 37 з 45 біженців.

Попередньо відомо, що судно турецької компанії підібрало більшість людей, ще деяких – грецький гелікоптер.

Доля ще 8 людей залишається невідомою. Влада продовжує пошукові роботи, попри те, що у морі вирує шторм.

Трагедія трапилась неподалік міста Каш: дивіться на карті

Мігранти у Туреччині: останні новини

  • Попередньо відомо, що Туреччина увійшла в історію як головний транзитний пункт для мігрантів, які намагаються потрапити у Європу.
  • Нелегальні мігранти намагаються через Туреччину потрапити у Європу. Для цього вони часто ризикують життям.
  • Скажімо, 4 квітня 2021 року біля берегів Туреччини врятували понад 100 мігрантів, яких контрабандисти намагалися вивезти до Італії. Серед врятованих – діти та вагітна жінка.
  • 11 липня на Сході Туреччини перекинувся та загорівся автобус з мігрантами. У результаті є багато загиблих та поранених. Тоді повідомляли, що мігранти переважно прямують з Ірану, Афганістану і Пакистану та регулярно перетинають пішки ірано-турецький кордон. Перед тим, як їхати на захід, їх переправляють в Стамбул та Анкару.