Першими про подію повідомили іспанські ЗМІ. Вони зазначили, щонайменше одна людина постраждала. Повідомлення про вибух надійшло до поліції о 13:15.

Важливо До посольства України в Іспанії прислали конверт з вибухівкою: перші подробиці від МЗС

Конверт з вибухівкою

Розповіли, що до посольства принесли конверт з вибухівкою. Співробітник установи відкрив його й пристрій спрацював. Він зазнав поранення, але зміг дійти до медпункту самостійно.

Після цього поліція оточила посольство. На місце також виїхали сапери. За інформацією ЗМІ, Національний суд взяв на себе розслідування вибуху.

Реакція МЗС України

Речник МЗС Олег Ніколенко розповів подробиці інциденту. Він підтвердив, що до посольства України в Іспанії надійшов конверт. Його взяв до рук комендант – стався вибух.

Комендант зазнав незначних поранень. Його госпіталізували, медики надають допомогу, але загроз для життя немає. Решта співробітників посольства не постраждала.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба доручив терміново посилити безпеку всіх українських посольств за кордоном. Він також звернувся до іспанського колеги з проханням термінового розслідування нападу на українську дипустанову. Окремо Кулеба зазначив, хто би не стояв за організацією вибуху, їм не вдасться залякати українських дипломатів та зупинити роботу щодо протидії російській агресії.

Може зацікавити – Кулеба різко звернувся до НАТО: відео