Наразі у бухті Новоросійська відмічають найменшу кількість кораблів Чорноморського флоту Росії за весь час спостережень. Про це повідомили джерела 24 Каналу.

Дивіться також 10:1 та вище: у Третій штурмовій розповіли про неймовірні втрати Росії

Встановили "від'ємний" рекорд

Так, біля причалів немає жодного ракетоносія. Натомість у бухті перебувають:

  • один великий десантний корабель проєкту 775;
  • ВДК проєкту "Іван Грен";
  • 2 малі ракетні кораблі на повітряній подушці проєкту "Сивуч".

Решта кораблів, які залишилися у Чорноморського флоту окупантів, найімовірніше, перебуває в Азовському морі, а ракетоносії могли бути виведені в Чорне море для запусків "Калібрів" минулої ночі, 27 червня.

Раніше моніторингова група "Кримський вітер" повідомляла, що більшість ракетоносіїв було виведено з порту Новоросійська. Очевидно, що не у Крим через високу загрозу ударів ракетами й дронами. Військовий експерт припустив, що, ймовірно, ворог ховає свої носії "Калібрів" у якихось невеличких бухтах для того, щоб просто не утворювати великого скупчення і не створювати можливості для ударів балістичними ракетами або величезною боєголовкою. Противник розпорошив свої судна, аби їх приховати.

Нагадаємо, що у ВМС України назвали цифру уражених за понад 2 роки війни кораблів. Йдеться про 28 суден, як знищених, так і пошкоджених. Це третина всього флоту окупантів.