Мер Мелітополя Іван Федоров розповів, що потужний вибух стався біля захопленої окупантами військової частини. Зокрема, мешканці селища Мирне Мелітопольського району повідомляють про гучну "бавовну".

Дивіться також Це вже не приховати: як на окупованому Донбасі та в Криму все більше ненавидять Росію

ППО окупантів запізнилася

Іван Федоров зазначив, що окупанти намагались запускати "влучне ППО", проте запізнились. Крім того, він повідомив, що жителі Токмака інформують про щонайменше 6 вибухів.

Разом з тим, мер Мелітополя зазначив, що наразі деталі "бавовни" уточнюються.

Заступник мера Маріуполя Петро Андрющенко також повідомив про ранкову "бавовну" в окупованому Токмаку. "Гарні передвісники Приазовської бавовни", – написав він та додав світлину.


Ранкова "бавовна" в Токмаку / Фото з телеграму Андрющенка

"Бавовна" завдає чимало труднощів окупантам

  • Депутат Запорізької обласної ради Сергій Лишенко розповів, що регулярна "бавовна" завдає чимало труднощів російським окупантам.
  • Зокрема, "бавовна" пошкоджує залізничне полотно, що ускладнює противнику перекидання техніки й особового складу.
  • Так, 3 червня на залізниці між окупованими Мелітополем і Кримом сталася чергова "бавовна". Лишенко розповів, що на цьому напрямку періодично вдається пошкоджувати залізничне полотно, позбавляти колії електропостачання.
  • Додамо, що в Михайлівці, яка під Мелітополем, 2 червня вибухнув автомобіль колаборанта Сергія Дідоводюка. Він був на особливому рахунку в окупаційної влади.
  • Дідоводюк живцем згорів у своєму ВАЗ-2121. Відомо, що під автомобілем було закладено саморобний вибуховий пристрій. СБУ в коментарі 24 Каналу не підтвердила, але й не виключила ліквідацію Дідоводюка. Водночас у СБУ наголосили, що "бавовна" продовжить палати.