Василь Малюк, голова Служби безпеки України, у фільмі "Бахмут. Дорога життя" розповів, що битва за Бахмут – це одна з найбільших операцій з часів Другої світової війни. Мовиться саме про територію Європи.

Дивіться також Ті, що жалять прямо в серце: більшість снайперів ЦСО "А" СБУ є чемпіонами світу

Безперервні обстріли окупантів

Він наголосив, що під час битви за Бахмут росіяни вели постійні безперервні артобстріли, постійно працювала їхня авіація, були постійні штурми регулярних військ та штурми вагнерівців.

За словами Малюка, українські захисники втримали "Дорогу життя", шлях між містами Часів Яр та Бахмут, яка є основною логістичною артерією на тому напрямку. Саме через неї наші Сили оборони отримують БК, продукти харчування, вивозять поранених.

Наші сили оборони зробили все можливе й неможливе, щоб втримати нашу фортецю Бахмут,
– наголосив Малюк.

Він також розповів, що у битвах за цю дорогу участь брали представники спецпідрозділу "А".

Малюк поділився деталями боїв за "Дорогу життя"

  • Василь Малюк розповів про колосальні втрати ворога, яких він зазнав навесні. Їх завдали бійці Центру спеціальних операцій "А".
  • За словами глави СБУ, одна з груп бійців Центру спеціальних операцій "А" змогла знищити 79 одиниць техніки. Такої результативності вдалося досягнути за чотири бойові виходи.
  • Він зауважив, що спецпризначенці СБУ спільно з Силами оборони впродовж тривалого часу утримували "Дорогу життя". Завдяки цьому вони змогли виграти час, необхідний українським військовим для перегрупування. Також це не дозволяло окупантам просуватися.