Відведення військ на лінію розмежування, яка була станом на 23 лютого, це обов'язкова умова України для початку переговорів щодо повернення Донбасу і Криму. Про це 24 каналу нагадав російський публіцист Андрій Піонтковський.

До теми Обмін, деокупація та мир: Зеленський назвав порядок денний зустрічі з Путіним

Цим Президент України Володимир Зеленський проявив неабияку гнучкість. На думку Піонтковського, це була розумна заява.

Втім, за його словами, російське керівництво не цікавить реальне зупинення вогню, а лише роль Росії, яку остерігається Захід.

Крім того, як зауважив Андрій Піонтковський, відведення російських військ на лінію розмежування 23 лютого, сприйматиметься у Кремлі як особиста поразка Володимира Путіна. Тож російський президент ніколи на це не погодиться.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський заявив, що вихід на лінію розмежування станом на 23 лютого без зайвих втрат буде перемогою у війні.

Повний стрім з Андрієм Піонтковським: дивіться відео

Розведення військ та заява Зеленського: що треба знати

  • Володимир Зеленський впевнений, що розмова України та Росії буде, однак невідомо, в якому форматі.
  • 21 травня президент України підтвердив, що готовий до особистої зустрічі з Володимиром Путіним.
  • Втім, багато що змінили події в Бучі. Якщо таке ж виявлять в інших містах, наприклад, в Маріуполі чи Волновасі, двосторонньої зустрічі може й не бути.
  • Крім того, також все залежатиме також від того, як Росія буде поводити себе на окупованих територіях і із захисниками "Азовсталі" зокрема.
  • За словами Володимира Зеленського, головними питаннями переговорів були обмін полоненими, деокупація та мир, зупинення війни.
  • Зеленський наголосив, що Україна хоче повернення територій і закінчення війни.