Колишній агент ФСБ Борис Карпічков, який зараз живе у Лондоні, знову отримав лист-погрозу за місцем проживання. Він вважає, що ні поліція, ні МІ5 (військова розвідка) не можуть його захистити й стверджує, що вони мало що зробили для його захисту, коли надходили аналогічні погрози.

До теми "Ти майже труп": колишньому КДБшнику, який живе у Британії, погрожують розправою

Що було в останньому листі, який надійшов Карпічкову

63-річному Борису Карпічкову невідомі відправили лист, в якому адреса відправника вказана як лондонський крематорій Патні-Вейл. Там писало: "Помри, покидьку. Ти скоро помреш, корчачись у страшних муках".

Лист був підписаний під псевдонімом, який шпигун використовував для одного зі своїх агентів і його могла знати лише ФСБ. Також там було слово "оливка" – шпигунське сленгове позначення кулі. У листу писало "Та сама оливка потрапить тобі прямо в лоба – наче між очима".

Він вважає, що правоохоронні органи та служби безпеки мало роблять для його захисту.

Мені й моїй сім'ї більше, ніж будь-коли, потрібний безпечний притулок, але вони не витрачатимуть грошей на його забезпечення. Я прокидаюся в страху, що кожен день буде останнім. Мій єдиний захист зараз — це моя власна кмітливість та навчання протидії спостереженню,
– сказав Карпічков.

Карпічкова вже намагались вбити

  • У 2006 році російські кілери намагалися двічі отруїти Карпічкова в Новій Зеландії – того ж тижня, коли вони вбили колишнього шпигуна Олександра Литвиненка у Лондоні за допомогою радіоактивного полонію-210.
  • Карпічкова хотіли прибрати за допомогою отруйного порошку. Він розповідав, що після отруєння у нього випало все волосся і він схуд на 30 кілограмів.
  • Колишній агент ФСБ ще більше розлютив Путіна, передбачивши повномасштабне вторгнення в Україну за місяць до того, як Москва мобілізувала свої сили. Він також заявив, що у Путіна хвороба Паркінсона та деменція на ранній стадії.