Окупанти здійснили обстріл у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід".

Важливо Могли б мати добрі відносини, – Кулеба назвав умову для України та Росії

Внаслідок підступних дій ворога двоє наших захисників отримали осколкові поранення. Їм оперативно надали першу допомогу і транспортували до лікувального закладу. Лікарі зауважили, що життю воїнів нічого не загрожує, вони отримують усю необхідну допомогу та перебувають у задовільному стані.

Українські військові контролюють ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил з відсічі і стримування збройної агресії Росії,
– наголосили в оперативно-тактичному угрупованні "Схід".

Ситуація на Донбасі 22 жовтня

У штабі ООС констатували, що інтенсивність бойових дій на лінії зіткнення, в порівнянні з попередньою добою, зросла. Окупанти 13 разів порушували режим тиші, використовуючи заборонену мінськими домовленостями зброю.

Від початку доби, 23 жовтня, зафіксовано 1 порушення режиму припинення вогню із застосуванням забороненого мінськими домовленостями озброєння. Біля Новозванівки окупанти вели вогонь з мінометів калібру 120 міліметрів.

Наші захисники відкривали вогонь у відповідь, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння, та змусили противника припинити вогневу активність.