Про це Ходаковський написав у соцмережах.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін заявив, що наявність миротворців ООН на Донбасі пішла б на користь для вирішення конфлікту і доручив МЗС Росії внести відповідний проект резолюції на розгляд Радбезу ООН. Водночас Путін наголосив, що може йтися "тільки про функції забезпечення безпеки співробітників ОБСЄ" і лише на лінії розмежування.

Щиро вам скажу, друзі, що мене злегка бентежить постановка питання щодо введення миротворців і можливого сербського сценарію. Ми нагадуємо мені жебраків з простягнутою рукою – чи то копієчку кинуть, чи то обматюкають. По-перше, весь цей "хайп", як говорить Сурков, з миротворцями – ще піс*ми по воді виляно,
– написав Ходаковський.

Читайте також: Путін починає гарячково шукати вихід із ситуації, – експерт про миротворців на Донбасі

Водночас він зазначив, що і без сербського сценарію терористам "ЛДНР" є за що хвилюватися: "Наприклад, за замороження ситуації на довгі роки, поки Україна не "рушить коні", – як розраховують, мабуть, стратеги... Зачіпає мене те, що ми вже начебто виключили себе з процесів, повністю віддавшись на волю провидіння, і тільки боїмося, як би нас не "отимели" в темряві", – додав Ходаковський.

"Щоб не було сербського сценарію, потрібно не "Варта!" кричати, а робити все, щоб він став неможливим, незалежно від наявності, або відсутності миротворців. Наші зусилля і наша готовність – ось страховка і гарантія, а не "чесне слово" України", – заявив екс-ватажок терористів.