Таку думку сайту "24" висловив голова правління Центру соціологічних та політологічних досліджень "Соціовимір" Сергій Таран.

За словами експерта, в Україні миротворчу місію уявляють у вигляді входження на окуповані території колон військових у блакитних шоломах. При цьому терористи розбігаються, а ООН успішно визволяє територію. Путін все бачить інакше: входить кілька десятків людей з пістолетами і спостерігають, як з ватажками так званих "Д/ЛНР" розмовляє міжнародна спільнота. Як зазначає політолог, були приклади обох форматів миротворчої місії.

З іншого боку, вважає Таран, це можна сприймати як початок переговорів. Але про сенсацію говорити рано.

Позитив у тому, що Путін починає гарячково шукати вихід із ситуації. Не те, що він відмовляється від "Новоросії" чи "Малоросії". Але президент РФ іде на той дискурс, який пропонує Україна щодо миротворчої місії. Тому це хороший вектор, але не пройдений шлях,
– переконаний Таран.

Нагадаємо, Путін заявив, що наявність миротворців ООН на Донбасі пішла б на користь для вирішення конфлікту на сході України і доручив МЗС Росії внести відповідний проект резолюції на розгляд Ради безпеки ООН. Водночас російський президент наголосив, що може йтися "тільки про функції забезпечення безпеки співробітників ОБСЄ" і лише на лінії розмежування.

Більш детально про миротворчу місію та інші заяви Путіна читайте в матеріалі: Войовничий "миротворець": про нові погрози і шантаж Путіна