Про це повідомив представник ГУР Міноборони України Андрій Юсов. Він уточнив, що ці нафтопродукти призначались для потреб Чорноморського флоту Росії.

Дивіться також А я люблю "бавовну" з доставкою на Крим: Сили оборони відреагували на пожежу в Севастополі

У місті Севастополь 29 квітня відбулася "бавовна", яка є божою карою, зокрема за вбитих цивільних громадян в Умані, серед яких є п'ятеро дітей. Ця кара буде довготривалою,
– розповів Юсов.

Представник розвідки порадив мешканцям тимчасово окупованого Криму найближчим часом не перебувати поруч з військовими об'єктами та об'єктами, що забезпечують армію агресора.

Окупанти займались розкраданнями

Юсов також додав, що Головному управлінню розвідки відомо про розкрадання, яке здійснювали місцеві окупанти на цьому та інших об'єктах.

Зазначу, що нам відомо про розкрадання посадовими особами окупаційної влади нафтопродуктів та про інші корупційні дії на цій нафтобазі та інших об'єктах окупантів. Це, безумовно, розширює можливості українських Сил безпеки та оборони,
– зауважив представник ГУР МО.

Головне про потужну "бавовну" в Севастополі

  • Окупанти самі визнали, що масштабну пожежу на паливній базі в Севастополі, яка спалахнула в ніч на 29 квітня, швидко загасити не вдасться.
  • Їй надали 4-й рівень пожежі – найскладніший з усіх можливих.
  • Окупаційна влада в Криму каже, що нафтобазу нібито атакували українські безпілотники, а вибухи стались на об'єкті, який не призначений для цивільних. Тобто теж визнали, що пальне було призначено для військової техніки.
  • Традиційно росіяни взялись панікувати та істерити через "бавовну": крізь ненависть та українофобні заяви також є й панівні настрої. Схоже, що росіяни зрозуміли, що війна зачепить і їх.