Після розпаду СРСР у 1994 році за Лукашенка могли проголосувати завдяки гаслам "повернімо Радянський союз", які політик активно використовував у своїх агітаціях. Про це Павло Кухта заявив в інтерв'ю YouTube-каналу "Редакція OBOZREVATEL".

Зверніть увагу "Заважали іншим жителям": у Лукашенка назвали причини кривавих розгонів у перші дні протесту

Методи передвиборчої компанії у Лукашенка завжди були жорсткими: суперників прибирали, а незалежні журналісти зникали безвісти.

Я не знаю, хто любив Лукашенка. Просто всі мовчали,
– заявив Кухта.

Перемогу фінансувала Росія

За словами Кухти, навіть у першу перемогу Лукашенка значні кошти вклала Росія. Усі його подальші перемоги були суцільними фальсифікаціями.

Реально підтримувати Лукашенка могли хіба 30 – 40% виборців. Їхня симпатія була результатом телевізійної пропаганди: коли Лукашенко приїжджав на заводи і "розганяв" усіх.

Він пускав пил в очі й показував себе таким президентом із народу. Ось напевно той контингент, яким за 50 років, то вони підтримували… Але зараз вже інший вік, інтернет і тому вже всі люди, які вміють користуватися інтернетом, все прекрасно розуміють,
– сказав Кухта.

Що відомо про вбивство Микити Кривцова:

  • 28-річний активіст був учасником білоруських протестів.
  • 12 серпня дружина заявила, що Микита зник під час мітингів.
  • 22 серпня його знайшли повішеним у мінській лісопосадці.
  • За версією слідства, чоловік скоїв самогубство.
  • Рідні, знайомі та активісти протестів не вірять, що хлопець наклав на себе руки. Вони переконані: Микиту вбили за його політичну позицію.