Його побудували на основі Т-84 "Оплот", тож потужності вистачає. При вазі у 46 тонн він розвиває швидкість до 70 кілометрів на годину, крім того може взяти на борт додатковий вантаж у півтори тонни.

Читайте також: "Гіацинт" – артилерійська система, що наводить жах на ворогів

Одна така машина має приголомшливий набір функціоналу. Скажімо, для пошкодженого танка потрібно замінити двигун або й навіть башту. Без проблем! "Атлет" привезе потрібну деталь, а кранова установка, вантажопідйомністю до 25 тонн, і танк припідніме, і нове обладнання поставить на місце. Більше того, БРЕМ оснащений зварювальним апаратом, що значно розширює можливості ремонтної бригади в польових умовах.

БРЕМ "Атлет"

Зрештою, не менш важливою його функцією є евакуація. Тут встановили потужну лебідку, яка здатна взяти на буксир основні моделі українських танків. При цьому швидкість "Атлета" становить близько 25 кілометрів на годину.

І наостанок кілька слів про екіпаж. За його роботу відповідають одразу три людини – командир, механік-водій і слюсар.

"Укроборонпром" розповів, що вже розпочато серійне виробництво ремонтних броньовиків на Харківському конструкторському бюро машинобудування. Українськими "Атлетами", до речі, активно цікавляться не лише вітчизняні збройні сили, а й таїландські .