Про відповідну операцію бригади Нацгвардії "Рубіж" розповіли в Міністерстві внутрішніх справ. Там наголосили на тому, що українські воїни з честю та гідністю поводяться з полоненими ворогами.

Дивіться також Росіяни планують наступ на Борову: яка ситуація на ділянці фронту та що задумав ворог

Бійці бригади "Рубіж" повнили обмінний фонд

Як зазначили в МВС, звірства, вбивства та катування є стратегією Росії. Натомість Україна дотримується міжнародних норм ведення війни, зокрема гуманно поводиться з полоненими.

Більшість з полонених – мобілізовані, які були приречені загинути, проте обрали життя та склали зброю. Наші бійці надали їм необхідну медичну допомогу.

Відомство опублікувало відео, яке підтверджує успішну операцію бійців бригади "Рубіж". На кадрах чути ненормативну лексику, видно кров та інші чутливі моменти.

Як вояки бригади "Рубіж" брали в полон росіян: дивіться відео (18+)

Взяття в полон російських окупантів є важливим для України, оскільки надалі відповідних загарбників обмінюватимуть на наших захисників, що перебувають ворожому полоні.

Дивіться також Росіяни планують наступ на Борову: яка ситуація на ділянці фронту та що задумав ворог

Раніше представник ГУР Андрій Юсов зазначав, що російські військові почали частіше здаватися у полон. За його словами, найчастіше окупанти проявляють бажання вижити саме на Харківщині.