У 2023 році влада Великої Британії відправить в Україну артилерійські боєприпаси на суму близько 286 мільйонів євро.

Цікаво Українці вперше випробували в бою британську ракету Marlet

Військова допомога від Британії

Прем'єр-міністр Британії Ріші Сунак планує оголосити про новий великий артилерійський пакет для України під час саміту Об'єднаних експедиційних сил (JEF), що відбудеться в столиці Латвії Ризі 19 грудня.

На цій зустрічі він також обміняється думками щодо поточних зусиль щодо протидії російській агресії.

У Лондоні переконані, що зазначений пакет озброєння стане постійним припливом найважливіших артилерійських боєприпасів в Україну протягом 2023 року.

Сунак закликає підтримувати Україну

Сунак закликає лідерів підтримати чи підвищити рівень підтримки України у 2022 – 2023 роках, йдеться в заяві, поширеній канцелярією британського прем'єр-міністра.

Велика Британія та наші європейські союзники йдуть пліч-о-пліч у нашій відповіді на вторгнення в Україну, і ми знову як і раніше непохитні в наших прагненнях до миру в Європі. Але для досягнення миру ми повинні стримувати агресію, і наші спільні розгортання по всьому регіону життєво важливі для забезпечення того, щоб ми могли реагувати на найсерйозніші загрози,
– йдеться в його заяві.

У повідомленні також зазначили, що Британія лідирувала в наданні оборонної допомоги Україні, включно з відправкою реактивних систем залпового вогню та нещодавно 125 зенітних знарядь, а також понад 100 тисяч боєприпасів від початку повномасштабного вторгнення Росії.