Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов побував на позиціях своїх підопічних у Сєвєродонецьку. Зараз це – найгарячіший напрямок.

Важливо Росіянам наказали розстрілювати всіх цивільних під час наступу, окрім дітей та літніх жінок

Окупантів надзвичайно багато

Російські загарбники стягнули значні сили, щоб повністю захопити територію Луганської та Донецької областей. Зараз тривають запеклі бої у Сєвєродонецьку. Українські військові відчайдушно захищають місто.

Хоч російські окупанти регулярно поширюють брехню, що вони нібито повністю взяли місто, але це звичайна маячня. Українські військові досі захищають Сєвєродонецьк. Туди й приїхав генерал-майор Кирило Буданов.

За його словами, українські захисники продовжують нищити російських загарбників. На деяких ділянках у ворога аж десятикратна перевага в артилерії. Однак військові досі відчайдушно обороняють місто та потрохи витісняють окупантів.

Генерал-майор Кирило Буданов відвідав підрозділи ГУР МО у Сєвєродонецьку / Фото Головне управління розвідки Міністерства оборони України

Генерал-майор Кирило Буданов відвідав підрозділи ГУР МО у Сєвєродонецьку / Фото Головне управління розвідки Міністерства оборони України

Нагадаємо, 5 червня Президент України Володимир Зеленський відвідав передові позиції українських військових у Запорізькій області. Опісля він приїхав в Лисичанськ на Луганщині та Соледар на Донеччині. Поблизу цих міст тривають активні бойові дії.

Зеленський подякував українським військовим за те, що вони відчайдушно захищають власну державу у настільки непростий період. Захисники викладаються на повну, чим завдають серйозних втрат російській армії.

"Передові позиції наших військових у районі Лисичанська. Хлопці викладаються на повну і захищають державу у найскладнішій ситуації. Дякую, що даєте гідну відсіч ворогу", – наголосив Володимир Зеленський.

Президент розповів, що він з командою привіз дещо для українських військових. Згодом вони використають ці "сюрпризи" проти російських окупантів.

Зеленський також додав, що від військових вони теж дещо привезли для усіх громадян України. Це – впевненість та міцність. Він побажав усім захисникам міцного здоров’я, а всім українцям – перемоги.

Президент Володимир Зеленський відвідав передові позиції українських захисників на фронті: дивіться відео