Тим часом багато переселенців знайшли прихисток на Заході нашої держави й зокрема у Львові. У міськраді з цієї нагоди ініціювали будівництво тимчасового житла для вагітних жінок. Мер Андрій Садовий показав, на якому воно етапі.

Читайте також Андрій Садовий зустрів світову зірку у львівському переході: хто це був

Заселення планують за місяць

За словами Садового, у Львові активно просувається будівництво тимчасового помешкання для жінок при надії, які були змушені втікати від війни.

Заселити перших мешканок сюди планують вже за місяць, тобто всередині липня.

Найважливіше – це безпека і комфорт. Неподалік від будівлі плануємо облаштувати невеличке озеро і парк. Наша Олександра Сладкова з департаменту містобудування каже, що це буде "блакитна лагуна". Красивий куточок для відпочинку та емоційного відновлення, відкритий для всіх,
– сказав Садовий.

Міський голова Львова також подякував партнерам із Червоного хреста за співпрацю та підтримку такого потрібного проєкту.

Будівництво тимчасового житла / Фото з телеграму Андрія Садового

Як Львів допомагає переселенцям та всім іншим

  • Місто стало надійним тилом та прихистком для багатьох українців. Зокрема, у Львові розробили проєкт Національного реабілітаційного центру "Незламні". Він потрібен для багатьох наших громадян, які постраждали від воєнних дій. Зараз Україна співпрацює з низкою країн, які приймають наших громадян на лікування та протезування. Потім вони повертаються й потребують серйозної підтримки, яку зможе надати центр у Львові.
  • Також Львів приймає гуманітарну допомогу та поранених українських військових і цивільних на лікування. За словами Андрія Садового, до міста приїжджають не лише ті, хто самостійно втік з гарячих точок. У місті свій прихисток знаходять також ті, кого війна, розв'язана Росією, травмувала. Тут же стараються допомогти усім, кому це потрібно.
  • Життя переселенців у Львові хочуть зробити максимально полегшеним та простим і створюють для цього умови. Доказом цього є те, що у Львові об'єднали всі послуги для переселенців в одному місці для зручності. Офіс для надання послуг функціонуватиме у Личаківській районній адміністрації. Мешканці з інших регіонів, які тимчасово проживають у Львові, зможуть звернутися туди для розв'язання будь-яких питань. Відкрили такий офіс 15 червня.

Львів відвідувала Анджеліна Джолі: дивіться відео, як це було