Про це міністр оборони розповів під час пресконференції, передає 24 Канал.

Цікаво Резніков прокоментував чутки про свою можливу відставку

Резніков оцінив загрозу наступу

Резніков наголосив, що "дуже важливо слухати Генеральний штаб, його офіційну позицію".

Коли буде зрозуміло, що вони (росіяни – 24 Канал) сформували ударні угруповання, де, у якому місці, – наш Генеральний штаб це чудово знає,
– заявив міністр.

Він висловився щодо ймовірного наступу росіян на Харків. Резніков зауважив, що зараз з боку Росії ударних угруповань немає, однак, за його словами, не можна виключати, що "через деякий час вони можуть з'явитися".

"Очікуємо можливих наступів"

Резніков до критичного мислення і не піддаватися панічним інформаційним вкидам ворога. Та водночас міністр не виключає посилення тиску з боку росіян.

Ми все одно, звісно, очікуємо можливих наступів з боку росіян, тому що лютий, вони люблять символізм – 24 лютого буде рік, як розпочалася ця навала, відкрита стадія українсько-російської війни, яка розпочалася 2014-го року... тому очікуємо цього тиску. Ми готові, ЗСУ готові, Ставка Верховного головнокомандувача постійно тримає на контролі, тому якихось неочікуваних речей для нас із вами немає,
– наголосив Резніков.

Резніков підкреслив, що Україна накопичує резерви, навчає персонал, працює з партнерами.

Сил для захоплення Сходу у ворога немає

  • Росія не полишає спроб на постійній основі наступати та йти в атаку на низці напрямків. Попри це, переконані аналітики ISW, у ворога банально може не бути бойової потужності для захоплення Сходу.
  • Військові експерти не виявили жодних доказів того, що російським силам вдалося відновити достатню бойову міць для того, щоб здобути перемогу над українськими захисниками на Сході. А отже, шанси захопити понад 11 300 квадратних кілометрів неокупованої Донецької області (понад 42% загальної площі Донеччини) до березня, як цього вимагає Путін, мізерні.
  • Укладачі звіту нагадали, що раніше заявили про можливість старту великого російського наступу до квітня 2023 року. Передчасно він завершиться під час квітневого сезону дощів, якщо не раніше. Та й за цей проміжок часу ворогові навряд чи вдасться досягнути значних операційних результатів.