Про це сам активіст написав на власній фейсбук-сторінці. Він також оприлюднив фото зсередини будинку, на яких видно наслідки пожежі.

Раніше Діяльність Центру протидії корупції хочуть припинити через суд

Шабунін заявив, що перед займанням біля входу у будинок пролунав вибух. Втім, він відразу виключив імовірність вибуху газу. За його словами, 2 тижні тому газова служба перевірила лічильник і всі зʼєднання в домі.

Ніхто не постраждав: нас з дітьми не було, а батьки встигли вибігти. Дякувати Богу сусідка почула вибух і побачила, як спалахнув вхід,
– додав активіст.

Він також запросив журналістів "прийти до нього додому та побачити все на власні очі". Будинок Шабуніна розташований неподалік від метро "Славутич", на вулиці Ентузіастів 16-а.

пожежа
Будинок Віталія Шабуніна підпалили вночі / Фото з соцмереж активіста

пожежа
Сусідка почула вибух і побачила вогонь першою / Фото з соцмереж активіста

пожежа
Руйнування всередині дому / Фото з соцмереж активіста

"Як християнин благословляю виконавців і замовників. Останнім дякую за мотивацію працювати ще більше", – підсумував Шабунін.

У коментарі журналістам 24 каналу Віталій Шабунін розповів, що поліція приїжджала на місце інциденту вночі, а також повернулася зранку. Активіст поки не вдома, на момент пожежі він був далеко за містом. Наразі він повертається до свого дому та вже усно попросив правоохоронців нічого не чіпати біля будинку.

Він додав, що в цій історії його сім’ї дуже пощастило.

З батьками все добре, їм пощастило. Сусідка в ночі працює, то побачила. Дуже пощастило,
– додав він.

Що кажуть у поліції

  • Там заявляють, що продовжують оглядати будинок Віталія Шабуніна, аби встановити обставини його займання.
  • Зараз там працюють криміналістична лабораторія Київської області та експертно-криміналістична лабораторія МВС. Також залучені експерти пожежно-технічної служби ДСНС. Станом на 10 ранку, правоохоронці поки не визначили правову кваліфікацію справи.
  • Втім, вони розглядають версію підпалу.
  • Правоохоронці кажуть: повідомлення про займання будинку у селі Гнідин Бориспільського району надійшло їм о 4:20 ночі.
  • У поліції додають, що вогонь частково пошкодив будинок, але його мешканці не постраждали.

Дивіться відео журналістів 24 каналу про ймовірний підпал будинку активіста:

Хто такий Віталій Шабунін?

Відомий в Україні громадський діяч у сфері боротьби з корупцією, очолює правління громадської організації Центр протидії корупції, входить до Нацради з питань антикорупційної політики.​