Нещодавно Шольц ухилився від прямої відповіді на питання, коли ж Україна отримає TAURUS. Він сказав, що це питання дивне, а Німеччина витрачає на постачання зброї в Україну найбільше в Європі.

Дивіться також Ситуація на кордоні виходить з-під контролю: чи справді допоможе зустріч Зеленського і Дуди

Що відомо про рішення Бундестагу щодо TAURUS

Щойно Бундестаг проголосував за рекомендацію надати Україні системи дальньої дії для завдання "точкових ударів глибоко в тилу російського агресора". Тобто "Таурусів",
– написав Чернєв.

Нардеп додав, що 22 лютого було ухвалено коаліційний документ, на відміну від опозиційного, який відхилили цього ж дня раніше.

Втім, остаточне рішення щодо передачі Україні ракет TAURUS – за канцлером Олафом Шольцем.

"Градус питання поступово підвищуємо, щоб добитися результату", – підсумував Чернєв.

Що означає це рішення Бундестагу про TAURUS для України

У коментарях до свого допису Єгор Чернєв пояснив: рекомендація ще не означає факт надання ракет Україні.

"У питаннях оборони та зовнішньої політики останнє слово завжди за канцлером. Але це ще одна цеглинка до прийняття рішення", – написав він.

Яка позиція Шольца щодо передачі Україні ракет TAURUS

Канцлер усіляко зволікає з ухваленням рішення й ухиляється від прямих відповідей. В останньому коментарі на цю тему він сказав дуже розмито: "Важливо ухвалювати правильні рішення у правильний момент. І ми робимо ці рішення… Крок за кроком ми продовжуємо ухвалювати правильні рішення".

Імовірно, Німеччина побоюється українських ударів по російській території і тому не надає ракети. Міністр оборони країни Борис Пісторіус заявив, що "ситий по горло" дебатами щодо цих далекобійних ракет, – такі його слова навели журналісти.

Водночас Дмитро Кулеба запевнив: ЗСУ не будуть бити "Таурусами" по Москві. Як Україна збирається використовувати TAURUS – у матеріалі.