Бургер з пліснявою подали в одному з ресторанів Москви

Росіяни почали масово скаржитися на якість їжі, яку подають у "Вкусно і точка", повідомляє 24 канал. Ця мережа з'явилася у ресторанах, які колись належали McDonald's.

До речі Коли в Україні відкриється McDonald's

У соціальних мережах поширюють фото бургерів, які зроблені із булочок з пліснявою, а також зіпсуті соуси. На це звернув увагу й правозахисник Сергій Наумович. Булки, які подають у "Вкусно і точка", викликають щонайменше відразу та огиду.

Російські ЗМІ повідомляють, що особливий бургер з пліснявою подали в одному з ресторанів Москви. ЗМІ навіть звернулися за коментарем до закладу, але там не змогли пояснити причину, чому продають зіпсуті бургери.

Згодом у пресслужбі "Вкусно і точка" заявили, що перевірили всі соуси. У компанії запевнили, що йдеться про "дуже маленьку" партію прострочення.


Бургер з пліснявою у "Вкусно і точка" / Фото із фейсбуку Наумовича


"Зелений" бургер "Вкусно і точка" / Фото із фейсбуку Наумовича


Зіпсований соус у "Вкусно і точка" / Фото із фейсбуку Наумовича

Відвідувачі "Вкусно і точка" також скаржаться, що порції стало значно менші, а якісь – гірша.

У Росії замість McDonald's відкрили "Вкусно і точка"

  • Як відомо, на початку березня корпорація McDonald's заявила про припинення роботи на території Росії через війну в Україні. Було закрито аж 850 закладів McDonald's.
  • Попри це компанія продовжила платити зарплату своїм 62 тисячам співробітників у Росії. Після цього у Росії на базі McDonald's хотіли відкрити мережу "У дяді Вані".
  • У травні стало відомо, що мережа ресторанів Mcdonald's продає російську мережу партнеру, поточному ліцензіату Олександру Говору. Саме після цього мережа почала працювати під іншим брендом.
  • Мережа ресторанів швидкої їжі "Вкусно і точка" відкрилися у Росії ще 12 червня на базі McDonald's. Меню оновленого ресторану залишилося таким, як у McDonald's. Однак з назви страв забрали приставку "мак". Також з асортименту мережі зникли"МакФлурі" та "Біг Мак" через прямі асоціації з американським брендом.

Дивіться більше – як в Росії відкрили свій McDonald's: відео