У компанії також контролюють стан нігтів і волосся та публікації у соціальних мережах працівників. Amazon вважає, що особистий догляд потрібно підтримувати на прийнятному рівні.

Цікаво Amazon вразила успіхом у 7 мільярдів: все завдяки рекламному бізнесу

Запобігання неприємного дихання або запаху тіла, скромні парфуми, чисті зуби, обличчя, вуха, нігті та волосся,
– зазначили у компанії.

Також водії повинні уникати розміщення в соціальних мережах будь-чого, що Amazon вважатиме "непристойним".

Представник Amazon заявив Insider, що її партнерські відносини з місцевим малим бізнесом допомагають меншим компаніям процвітати.

"Найбільшим викликом у розвитку мережі водіїв є створення чудових команд, які розуміють свої громади. Ми вважаємо, що власники малого бізнесу роблять це найкраще. Вони залучають свою громаду, щоб найняти та розробити чудових водіїв", – зауважив представник.

Також політика компанії передбачає, що водіїв можуть перевірити на наркотики в будь-який час.

Скандальні умови Amazon

  • Ще раніше компанія Amazon була у центрі скандалу. Водії доставки привертали увагу громадськості до поганих умов праці.
  • Вони повідомляли про те, що змушені мочитися в пляшки, оскільки їх графіки не передбачають часу на перерви у вбиральню.
  • Також у лютому стало відомо, що Amazon оснащує всі транспортні засоби системами камер спостереження. Це також обурило суспільство, адже камери постійно увімкнені та перевіряють мову тіла водіїв, швидкість автомобіля та навіть сонливість.
  • Після такого спостереження система використовує "автоматизовані словесні попередження", щоб повідомити водіїв, чи було виявлено порушення.