Він також додав, що влада Києва та бізнес готуються до різних варіантів розвитку подій. Ба більше вже сформовано список з переліком та зазначеними адресами магазинів, ринків і ТРЦ, які продовжуватимуть забезпечувати потреби киян у продуктах харчування, воді, побутових та промислових товарах.

Читайте також Резервне копіювання та відновлення: як вберегтися від втрати даних

Про всяк випадок скачайте та запам‘ятайте на своїх пристроях цей перелік. Графік роботи торгових мереж, магазинів, ринків в умовах відсутності електропостачання може бути скороченим,
– зауважив Кличко.

Ринки, які працюватимуть під час блекауту

  • "Бессарабський ринок", площа Бессарабська, 2 (Шевченківський район);
  • "Володимирський ринок", вулиця Антоновича, 115 (Голосіївський район);
  • "Житній ринок", вулиця Верхній Вал, 16 (Подільський район).

Коворкінги з генератором та Starlink

  • Під час повного блекауту фрілансери скоріш за все не зможуть працювати у коворкінгах на лівому березі. Згідно з даними, які зібрала агенція Top Lead, лише один коворкінг, який може працювати під час перебоїв з електроенергією, однак це тому, що має генератор, а оскільки під'єднаний до декількох ліній електроживлення, які вимикаються у різний час. Мовиться про The Space.
  • На правому березі ситуація значно краще, адже тут кияни мають ширший вибір. Генератор та Starlink є, наприклад, у Kooperativ, Creative State of Arsenal, Regus Horizon Tower, Creativ Quarter Gulliver, Creative Quarter Mag.Nett.

Коворкінги у Києві, де можна працювати під час відключення світла / Інфографіка Top Lead

Також ще ряд ТРЦ працюють обмежено, або частково. Наприклад в "New Way" та "Базар на Лісовий" працюють окремі орендарі працюють зі своїм світлом.