Знайти застосування накопиченим грошам – це основа фінансової стабільності та впевненості у своєму майбутньому. 24 Канал за підтримки Škoda розповідає про можливі опції, які дозволять не дарувати інфляції свої кошти та зробити крок до збільшення своїх фінансових можливостей.

Читайте також На шляху до великих цілей: як ефективно керувати своїм бюджетом

Купівля дорогоцінних металів

Напевно, один з найбільш давніх способів збереження та примноження свого капіталу – купівля дорогоцінних металів. Впродовж останніх років він дещо втратив у популярності, але той факт, що державні банки знову почали скуповувати золото, адже бояться ризикованих інвестицій, свідчить про те, що його актуальність нікуди не зникла.

Дорогоцінні метали – надійний спосіб зберегти гроші / Фото Freepik

Найпростіший спосіб – купівля злитків у банку. Також можна відкрити знеособлений рахунок, на якому відображається придбаний метал, але без зазначення індивідуальних ознак. Експерти називають інвестиції в метали надійними, але є один ризик: їх вартість може знизитися у випадку зростання спекулятивних активів.

Депозит

Якщо ви не готові інвестувати та хочете просто зберегти свої заощадження – саме банк буде найбільш надійним варіантом. Звісно, відсоток депозиту не дозволить вам заробити, але принаймні не потрібно буде турбуватися про інфляцію.

Депозит – надійний захист грошей від інфляції / Фото Pixabay

Що стосується умов – у кожного банку вони свої, тому тут кожен вільний обирати. Аби не прогадати і не втратити відсоток – краще розгляньте кілька варіантів. Також не забудьте перевірити страхування вкладу, аби ваші гроші були у безпеці.

Нерухомість

Придбання нерухомості та отримання прибутку від оренди – це, напевно, один з найбільш популярних способів інвестувати накопичені гроші. Квартири, офісна чи комерційна нерухомість – попит на них завжди буде високим, адже ці приміщення є просто невід'ємною частиною щоденної активності кожної людини.

Нерухомість – завжди вдала інвестиція / Фото Pixabay

Звісно, найбільш актуальним тут буде питання ціни, адже придбати якийсь об'єкт нерухомості може далеко не кожен. Однак якщо ми говоримо про перспективу та забезпечення свого майбутнього на довгій дистанції, то варто розглянути можливості, які дозволять стати власником нерухомості найближчим часом.

Єдиний нюанс, на який точно варто звернути увагу – придбання об'єктів нерухомості обов'язково потрібно здійснювати під наглядом юриста. Він повинен перевірити усі дозвільні документи та паспорт будівлі, аби згодом у вас не виникло жодних проблем та турбот.

Власна справа

Зазвичай всі сприймають відкриття свого бізнесу як ризиковану авантюру, перед якою потрібно звільнитися, але це далеко не завжди так.

Розпочинати власну справу можна з маленьких кроків / Фото Pixabay

Можна почати з маленького проєкту, інвестиції в який не стануть важким ударом для вашого бюджету, а витрати часу дозволять не працювати цілодобово. У разі успіху ви зможете не лише знайти справу свого життя, а й примножити інвестиції шляхом масштабування та збільшення обороту. Наприклад, продаж товарів ручної роботи – гарна ідея для старту, адже ви просто приділятимете час улюбленому хобі, водночас ще й отримуватимете за це дохід.

Цінні папери

Інвестиції в акції та інші цінні папери часто називають гарним кроком для інвесторів-початківців, але тут потрібно зважити на кілька ризиків. Перше – ви повинні мати хоч якесь уявлення про те, як працюють ці ринки, а це далеко не так просто, як можуть демонструвати у фільмах.

Інвестиції в папери потребують глибоких знань / Фото Pixabay

Окрім того, тут багато факторів, які ви не зможете передбачити, наприклад, політичні чинники чи економічні процеси в країнах, де працюють компанії. Також не забувайте про те, що доведеться платити за брокерські послуги. Якщо ви не фінансист і не маєте досвіду у цій сфері – краще розгляньте інші можливості вкладення грошей.

Автомобіль

Коли ви ставите перед собою великі цілі, то найперше, про що повинні потурбуватися – це ефективне використання часу та комфорту. Допоможе у цьому власний автомобіль, завдяки якому ви зможете швидко діставатися у потрібне місце та почуватись впевнено за будь-яких обставин.

Серед легковиків С-класу безумовним лідером є Škoda Octavia. Кожне її покоління стає "Автомобілем року" в Україні, а машину купують як для сім'ї, так і для бізнесу.

Такий успіх цілком виправданий. Ще зі свого першого покоління 30 років тому в Octavia з'явились характеристики, які неймовірно сподобались українцям. Вони збереглися в усіх моделях, включаючи теперішню. Зокрема, величезний багажник у версії ліфтбек (існує також універсал з назвою Combi), неймовірна надійність та витривалість авто, гарне оснащення при доступній вартості, а ще – збереження високої ціни при перепродажу у будь-якому віці.

Водночас нова Škoda Octavia готова вразити опціями, які раніше були тільки в автівок вищих класів: вибір режимів руху, бездротове підключення телефону, різнокольорова підсвітка в салоні, матричні LED-фари з автоматичним дальнім світлом, тризонна система кондиціювання з сенсором вологості, скло з термозахистом й підігрівом, динамічні покажчики поворотів та багато іншого. Усі опції можна підібрати під час вибору комплектації за допомогою конфігуратора.

У повному оснащенні Škoda Octavia можна придбати за 25 тисяч доларів, водночас машина з базовою комплектацією обійдеться у 21 тисячу доларів.

Отже, Škoda Octavia – надійне та комфортне авто за доступною ціною, яке обирають ті, хто творить власне майбутнє.