Ілона Маска звинувачують у тому, що він тиснув на керівництво Tesla у питанні придбанні компанії SolarCity, а раду директорів компанії – у безвідповідальному підході до корпоративного управління. По справі подано позов проти Ілона Маска на 2,2 мільярда доларів.

Цікаво Нові ринки та бізнес без меж: успішний досвід Amazon, Virgin Group і Київстар

Під час судових засідань Ілон Маск зробив низку несподіваних заяв. Зокрема про те, що він "радше ненавидить керувати Tesla". Крім цього, мультимільярдер неодноразово негативно висловлювався щодо адвоката сторони звинувачення.

Також у ході виступів американський мультимільярдер заявив, що у минулому йому неодноразово пропонували дуже хорошу роботу на Волл-стріт, але він відмовився прийняти цю пропозицію.

Мені кілька разів пропонували роботу із високими заробітками на Волл-стріт. Я відмовився,
– заявив Ілон Маск у суді міста Вілмінгтон штату Делавер.

Зі слів Ілона Маска, він хотів зосередитись на технологіях.

На початках кар'єри Ілона Маска робота на Волл-стріт була дуже популярна

Ілон Маск навчався у Пенсильванському університеті та переїхав в Кремнієву долину під час буму доткомів – компаній, чия бізнес-модель повністю ґрунтується на роботі в рамках мережі Інтернет. Він заснував компанію, яка в підсумку стала PayPal Holdings Inc., і заробив свої перші мільйони, коли PayPal була продана EBay Inc.

Коли Ілон Маск розпочинав власну кар'єру, робота на Волл-стріт була дуже привабливою для амбітних молодих випускників, як шлях до багатства і влади. Однак з того часу її привабливість впала у зв'язку зі стрімким зростанням технологічної індустрії за останні кілька десятиліть.

До теми Як Ілон Маск заробив за рік майже 140 мільярдів доларів: відео

Ілон Маск не сказав, хто пропонував йому роботу

Хоча на судовому засіданні у понеділок, 12 липня, Ілон Маск і заявив, що йому пропонували роботу на Волл-стріт, проте не уточнив, які це були фірми та коли йому пропонували цю роботу.

Проте рішення відмовитися від фінансової діяльності безумовно пішло на користь Ілону Маску, який є другою у світі найбагатшою людиною зі статками у 183 мільярди доларів, згідно з індексом Bloomberg Billionaires Index.