Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
 • blog_ava
  Консолі Xbox ніколи не були прибутковими самі по собі: відверте зізнання Microsoft
  Компанія Microsoft визнала, що продає ігрові консолі Xbox собі у збиток. Впродовж майже двох десятиліть продажів консолі Xbox ніколи не були прибутковим продуктом для Microsoft.
 • blog_ava
  Wall Street хоче повернути працівників у офіси
  Вже більше року банкіри і трейдери змушені пристосуватися до укладання угод через Zoom і віддаленої торгівлі. Проте вже зараз компанії встановлюють терміни і процедури повернення співробітників у офіс.
 • blog_ava
  Бренди зі Львова, що підкорили Україну
  У Львові святкують День міста! За останні десятиліття Львів став місцем народження брендів, що за короткий проміжок часу стали відомі по всій Україні та за її межами.
 • blog_ava
  Нові виклики для інтернет-торгівлі: що турбує онлайн-продавців
  Попит на складські приміщення для електронної комерції невпинно зростає. Інтернет-магазини вимагають все більше складів, а місця для них стає все менше.
 • blog_ava
  Світовий ринок хмарних послуг рекордно зростає
  Витрати на послуги хмарної інфраструктури зросли на 35% до 41,8 мільярдів доларів у першому кварталі 2021 року. Тенденція до використання хмарних сервісів для аналізу даних та машинного навчання, консолідації центрів обробки даних, міграції програм, розробки хмарних технологій та надання послуг продовжила зростання рекордними темпами.
 • blog_ava
  Джек Ма проти Китаю: чи "захопить" влада компанію Alibaba
  Найбагатший бізнесмен Китаю Джек Ма на фінансовому форумі у Шанхаї в жовтні 2020 року виступив із різкою критикою банківської системи КНР, порівнюючи державні банки із ломбардами, а їх управлінську ланку назвав "клубом дідуганів". Реакція китайської влади була у притаманній їй манері – жорстка та безапеляційна.
 • blog_ava
  Допоміг iPhone: компанія Apple очікує рекордних прибутків
  Зростання темпів продажів продуктів Apple, зокрема, останньої моделі iPhone дозволило компанії отримати позитивну динаміку котирувань акцій в минулому році. Проте зараз інвестори хочуть знати, чи збережеться ця динаміка і надалі.
 • blog_ava
  Кінобізнес виявився занадто складною грою для найбільшого виробника іграшок Hasbro
  Закриті кінотеатри та перебої у виробництві фільмів і телепередач сплутали фінансові плани найбільшої у світі компанії із виробництва іграшок –Hasbro, попри підвищений попит на ігрові набори Play-Doh та іграшкову зброю бренду Nerf.
 • blog_ava
  Facebook проти Apple: чому Марк Цукерберг і Тім Кук стали ворогами
  Керівники Facebook та Apple сповідують кардинально протилежні погляди на майбутнє Інтернету, а цього тижня протиріччя поглибляться ще більше. Наслідки та передумови протистояння технологічно-медійних імперій.