Частину устаткування для заводу на Львівщині релокують з виробництва у Харкові. Про це повідомив економіст Михайло Бно-Айріян на своїй сторінці у фейсбуці й пояснив, чому проєкт є позитивним маркером для українського бізнесу.

Читайте також Що таке GEO Pay та чому ним варто користуватися вже зараз

Чому це важливо

За словами Бно-Айріяна, на Львівщині відбулась знакова економічна подія – розпочато будівництво заводу з виробництва хліба, у який вкладено інвестиції розміром 20 мільйонів євро.

Очікується, що новий завод створить до 3 тисяч нових робочих місць вже протягом двох років й вироблятиме 150 тонн хліба на добу. Частина продукції при цьому продаватиметься на експорт.

На моїй пам'яті це перше будівництво з нуля такого масштабу підприємства у регіоні після війни. Це ще раз підтверджує мою тезу, що Львівщина, а частково Закарпатська та Івано-Франківська області, отримали шанс на реіндустріалізацію, і у разі затяжної війни ставатимуть новим економічним центром,
– підкреслює економіст.

На Львівщині розпочалось будівництво масштабного проєкту хлібзаводу / Фото фейсбук Михайло Бно-Айріян

До слова, Бно-Айріян наголосив, що такі масштабні проєкти під час широкомасштабної війни – це маркер, насамперед, для українського бізнесу, який взяв паузу й досі перебуває в очікуванні.

Експерт також зазначив, що поки не вірить в іноземних інвесторів в Україні, тому потрібно наразі робити ставку тільки на внутрішніх інвесторів, й вона обов'язково спрацює.

Запуск заводу (з виробництва хліба на Львівщині – ред. 24 канал) – це яскраве підтвердження цьому. І, до речі, невдовзі тут відбудеться відкриття ще одного об'єкту, який також стане гарним маркером зміни ролі Львівщини,
– додав Бно-Айріян.