Це підтверджує проєкт рішення міської ради Києва щодо передачі в оренду на 10 років ділянок на проспекті Оболонському, 26 відомому закладу харчування.

Важливо У "Вкусно і точка", який замінив McDonald's, продають запліснявілі булочки і зіпсовані соуси

За цією адресою вже розташований один з ресторанів мережі, але всі заклади були тимчасово закриті через війну. Цим рішенням компанія "МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД" знову оформляє право оренди землі.


Проєкт рішення щодо передачі в оренду на 10 років земельних ділянок / Скриншот 24 каналу

McDonald's готується до відкриття і змінює протоколи безпеки

Раніше CEO офісу McDonald's в Україні Юлія Бадрітдінова розповіла, що мережа працює над відновленням роботи в Україні. Хоч вона і не назвала конкретних термінів, але зазначила, що, готуючись до відкриття, компанія оновлює протоколи безпеки.

За словами Бадрітдінової, компанія перевіряє, чи є поблизу ресторанів бомбосховища. Під час повітряної тривоги заклади мають терміново зачинятися, що є досить непростим процесом, бо ресторан – це мінізавод зі складним обладнанням і великою кількістю відвідувачів.

Додамо, що після початку повномасштабної війни мережа McDonald's в Україні зачинилась. Зазначали, що таке рішення схвалили задля безпеки співробітників. У травні компанія засмутила своїх прихильників, наголосивши, що всі ресторани в Україні залишаться зачиненими до кінця війни.

Як в росії "відкрили" свій McDonald's: дивіться відео