Поповнення списку міжнародних спонсорів війни

Національне агентство з питань запобігання корупції повідомило, що відтепер Nestle перебуває у списку міжнародних спонсорів війни проти України. Компанія не лише продовжує активно працювати на російському ринку, а й вкладає значні гроші у розширення своїх потужностей на території агресора.

Цікаво Google та ще 11 компаній "помахали" росіянам: які ще гіганти заявили про вихід із Росії

Один із найбільших виробників продуктів харчування, який працює у 187 країнах, вирішив, що гроші куди важливіші за репутацію та принципи.

Попри російську агресію Nestle продовжує працювати у Росії, постачати товари агресору та розширювати свою російську виробничу базу,
– повідомили у НАЗК.

Серед популярних товарів компанії, які можна зустріти на українських прилавках, є KitKat, Nescafé, Nesquik, Nestea. Nestle виготовляє розчинну каву, мінеральну воду, шоколад, морозиво, молочні продукти, дитяче харчування та багато інших товарів.

У 2021 році Nestle сплатив до бюджету Росії 25 мільйонів доларів. Звіту за 2022 рік компанія досі не показала, а у 2023 році взагалі звернулася до російського Мінфіну закрити усі фінансові дані, пов'язані з її дочірніми компаніями на території агресора.