Хто може скористатися безкоштовним тарифом

Безкоштовний тариф застосовується для всіх нових користувачів платіжного сервісу LiqPay, за умови, що їхній місячний обіг не перевищує 50 тисяч гривень.

Читайте також Українці можуть отримати допомогу на оренду житла в Польщі: як її отримати

LiqPay відомий на українському ринку як надійний сервіс для інтернет-платежів, який щодня обробляє понад 2 мільйони онлайн-покупок.

Ми разом з понад 25 тисяч клієнтів сервісу впевнені, що LiqPay – найкраще рішення для бізнесу, щоб швидко почати та зручно приймати платежі на сайтах та у мобільних додатках. Сервіс найбільшого українського банку окрім безлічі технологічних переваг, на відміну від небанківських учасників ринку, є найбільш надійним та доступним,
– зазначає керівник напрямку торгового еквайрингу Приватбанку Сергій Макаренко.

Сервіс дозволяє підприємцям та компаніям приймати оплати онлайн через вебсайти та мобільні додатки, а також управляти фінансовими потоками свого бізнесу.

Що таке еквайринг

Еквайринг – це послуга, за допомогою якої споживачі можуть оплачувати товар чи послугу карткою, смартфоном або іншим електронним платіжним засобом.

Приватбанк планує вийти на закордонний ринок

Приватбанк планує вийти на ринки Німеччини та Польщі. Голова правління банку Герхард Бьош заявив, що остаточне рішення про міжнародне розширення банку буде ухвалено до кінця поточного року. Цей проєкт може обійтися банку в чималеньку суму.

Також вона наголосила на строгих вимогах німецького законодавства у банківській сфері. Перед входом на німецький ринок, необхідно детально прорахувати всі ризики та особливості роботи фінансових інститутів країни, щоб уникнути потенційних штрафів.