"Каса" поєднує в собі онлайн-кабінет і додаток для POS-термінала. У додаток вбудований у POS-термінал і він виконує функцію касового апарата.

До теми Компаніям, які вийшли з Росії, запропонували розпочати діяльність на Львівщині

"Каса" значно спростить життя підприємцям, які не мають терміналу

За допомогою "Каси" можна продавати товари, оформлювати інкасації, вносити до каси готівку для розміну та інше.

Онлайн-кабінет сервісу "Каса" дає можливість онлайн реєструвати торгові точки, касирів та каси, не відвідуючи податкову службу. Крім того, користувачі сервісу зможуть стежити за продажами, вносити товари й послуги у довідник, фіскалізувати фінансові операції,
– йдеться в повідомленні.

Вартість сервісу додатку врахована до тарифу з еквайрингу. Для підключення до сервісу потрібно бути клієнтом ПриватБанку та згідно з інструкцією зареєструватися в особистому кабінеті. Після реєстрації банк установить POS-термінал із додатком "Каса".

Уряд також підтримує новий бізнес

21 червня уряд затвердив три програми грантового фінансування. Важливий акцент усіх цих програм – створення нових робочих місць та можливість оформлення заяви онлайн на отримання гранту. Усі ці програми об'єднали під загальною назвою "єРобота". Нові бізнесмени, аграрії та садівники зможуть взяти у держави гранти для реалізації своїх ідей.

Важливо одразу наголосити, що держава надаватиме грант не готівкою, а на окремий банківський рахунок. З цього рахунку можна буде купити обладнання, сировину, матеріали, закупити інструменти і частково оплатити оренду. Але витратити ці кошти за нецільовим призначенням не вийде, оскільки банк контролюватиме відповідність платежів затвердженому бізнес-плану.

Ще 3 програми, які стосуються сфери переробки та IT, схвалять найближчим часом.

Сферу зайнятості також реформують:

  • Уряд затвердив, що офіційно зареєстровані безробітні, які впродовж 30 днів не працевлаштовані, будуть залучені до суспільно корисних робіт. Це може бути розбір завалів, будівництво захисних споруд, благоустрій, ремонтні чи сільськогосподарські роботи. Що саме потрібно робити в кожному конкретному регіоні – визначатиме місцева влада.
  • Ця праця буде оплачуватися у розмірі мінімальної зарплати.