Визначення правил гри значно полегшить усі процеси та дозволить уникнути конфліктних ситуацій, повідомляє 24 Канал. Разом зі Škoda розповідаємо про те, що потрібно обговорити ще до того, як запускати бізнес із партнером.

Цікаво Характер, емоційний інтелект, знання: які риси вирізняють хорошого керівника

Довгострокові цілі

Починаючи справу разом, варто одразу домовитися про те, до якої точки бізнес повинен прийти у далекому майбутньому. Саме вона має стати орієнтиром у багатьох питаннях, починаючи від планів розвитку і закінчуючи щоденними операційними процесами.

Спільні цілі – впевненість у майбутньому / Фото Unsplash

Постановка довгострокових цілей стане ще однією перевіркою на серйозність та злагодженість спільного бачення. Звісно, з часом все може трансформуватися, але чіткі орієнтири гарантують, що обидвоє партнерів постійно будуть рухатися вперед.

Ролі та обов'язки

Чітке визначення та узгодження ролей, обов’язків та очікувань кожного партнера допомагає запобігти плутанині та конфліктам у майбутньому. Окрім того, це встановлює підзвітність і закладає основу для ефективної співпраці у майбутньому.

Ролі та обов'язки варто обговорювати заздалегідь / Фото Unsplash

Коли партнери запускають бізнес, вони повинні вміти розставляти пріоритети між власними амбіціями та ефективними рішеннями. Якщо ж важко дослухатися до думки інших та хочеться керувати усім самостійно – тоді така діяльність просто не матиме успіху.

Як будуть прийматися рішення

Для уникнення серйозних суперечок необхідно налагодити процес прийняття рішень. Погодження щодо того, як будуть прийматися рішення – шляхом консенсусу, голосування чи визначення областей прийняття рішень для кожного партнера – гарантує безперебійність робочого процесу.

Рішення – основа бізнесу / Фото Unsplash

Тут можна обрати будь-яку з моделей, головне, щоб вона була обговорена до деталей і дотримана надалі. Окрім того, варто обговорити реакцію на неправильні рішення, адже помилки – це те, без чого бізнес та розвиток просто неможливі.

Власність, інвестиції та розподіл прибутків

Фінансові питання як правило є найгострішою темою, внаслідок якої можуть відбуватися конфлікти або й зовсім вихід зі справи одного з партнерів. Аби цього уникнути, варто сісти та спокійно про все домовитися. Також під час переговорів можна продумати гнучкі моменти, коли умови будуть змінюватися.

Дискутувати про фінанси потрібно ще до старту / Фото Unsplash

Втрати інвестицій та несправедливий розподіл прибутків стали причиною краху багатьох партнерських бізнесів. Тож дуже важливо узгодити це питання, аби не повторити ті самі помилки.

Компроміси для бізнесу, але не для авто

Розвиток власної справи автоматично пов'язаний із постійним рухом. Навіть при досить високому рівні автоматизації багатьох процесів, чимало питань потрібно вирішувати напряму. До того ж інколи необхідно діяти швидко. Саме тому краще мати "помічника", який не підведе ні у звичайному житті, ні на шляху до локації, де проходитимуть важливі переговори.

Усе це є синонімами Škoda Kodiaq. Це великий, потужний, сучасний та просторий семимісний кросовер. Навіть якщо потрібно їхати компанією від 5 до 7 осіб – жоден з них не буде скаржитись на втому під час подорожі. Адже Kodiaq – найбільший позашляховик в "родині" Škoda і, звичайно, найзручніший для тривалих поїздок.

Також про постійний комфорт водія та пасажирів "дбає" багате оснащення авто. Зокрема, йдеться про наступні елементи:

  • безключовий доступ;
  • підігрів сидінь;
  • задній парктронік;
  • двозонний клімат-контроль та багато іншого.

Система підключення до смартфона покаже ситуацію в автомобілі, навіть якщо власник перебуває в іншому місті. А в найбільш розкішній версії L&K кросовер має шкіряний салон, преміальну аудіосистему Canton з 10 динаміками та навігаційну систему Amundsen.

Škoda Kodiaq – авто, створене для комфорту водія та пасажирів / Фото Škoda

Власник Škoda Kodiaq завжди може відчувати себе впевнено, адже в моторній гамі на вибір – бензинові чи дизельні двигуни потужністю 150 – 200 кінських сил з автоматичною коробкою передач. А повний привід гарантує безпроблемне пересування на будь-яких дорогах та поза ними.

Очевидно, що Škoda Kodiaq не просто так зберігає за собою статус флагманом бренду у сім'ї кросоверів. Це вдале поєднання найкращих технологій, які доступні у європейському автопромі.