Керувати персоналом може кожен, але робити це ефективно та максимально враховувати людський потенціал можуть одиниці, повідомляє 24 Канал. Разом зі Škoda розглядаємо риси, які точно притаманні особливим та затребуваним керівникам.

Цікаво 4 методики, які можуть допомогти оцінити можливості бізнесу

Характер і харизма

Керівникам часто доводиться ухвалювати непрості рішення, тож стати найкращим другом для всього колективу точно не вдасться. Як у такому випадку вести людей за собою та не застосовувати жодних важелів примусу, адже хороший менеджер – це сильний лідер, який надихає та мотивує свою команду?

Хороший керівник – це впевненість та харизма / Фото UnSplash

Допомогти у цьому можуть характер і харизма. Якщо керівник готовий досягати поставлених завдань, завжди рухається вперед та піклується про те, щоб команда відчувала підтримку і "загорілася" ідеями, то може легко записувати себе до переліку хороших управлінців.

Емоційний інтелект

Зазвичай під емоційним інтелектом розуміють одразу декілька важливих навичок, над якими хороші керівники працюють постійно. Адаптивність, вміння вирішувати проблеми, співпереживання та готовність реагувати на конфлікти – усе це передбачає цілий спектр вмінь, на напрацювання яких може піти не один місяць.

Ефективне спілкування – обов'язкова навичка / Фото UnSplash

Розвивати емоційний інтелект можна у багато способів, головне перетворити це навчання на безперервний процес. В іншому випадку керівник може опинитися поза потоком ефективної комунікації, і повернутися у нього буде нелегко.

Глибокі знання

Ні для кого не стане секретом, що люди поважають професіоналів своєї справи, а особливо, коли на свої очі бачили їхнє зростання. Звісно, знати все просто неможливо у будь-якій сфері, але підтвердження компетенції – це фундамент, на якому управлінець може будувати взаємини з командою та мотивувати її на рух вперед.

Постійний розвиток – ознака хорошого керівника / Фото UnSplash

Курси, семінари, майстеркласи та воркшопи – обов'язково варто шукати місце у щоденному графіку для будь-якого з цих форматів черпання та обміну інформацією. Це стане яскравим сигналом, що керівник не збирається спочивати на лаврах та готовий до нових викликів, тим самим задаючи темп для своїх підопічних.

Хороший автомобіль – теж ознака лідера

Сучасний світ дуже швидкий, а більшість змін відбувається вкрай стрімко. У такому темпі життя розбиратися із цілим переліком завдань доводиться буквально щогодини. Впоратися з усім цим набагато легше з допомогою автомобіля, що поєднує зручність та комфорт. Для прикладу, можна звернути увагу на кросовер Škoda Kamiq.

Компактність авто допоможе зберегти час, адже з ним зникає проблема із пошуком місця для паркування. Це реально зробити практично будь-де: кліренс у 18 сантиметрів дозволяє виїхати на бордюр чи без страху припаркуватись поруч із високим тротуаром. Водночас розмір автомобіля зберігає для водія можливість з легкістю маневрувати у будь-яких умовах.

Škoda Kamiq розповість про вас більше, аніж слова / Фото Škoda

Škoda Kamiq також є вдалим поєднанням компактності і рівня комфорту, що вражає. Просторий салон та висота у метр на задньому сидінні – це переваги, які просто гарантують зручність навіть під час тривалих поїздок. Багажник у 400 літрів дозволить забути про обмеження щодо кількості речей, які туди можна помістити.

Власників Škoda Kamiq неабияк потішить і мотор автомобіля, в якого є аж три опції з "механікою" та "автоматом". Двигун 1,5 TSI може розігнати авто до 213 кілометрів на годину, що є рідкістю для цього класу. Цікаво, що навіть такі потужності не будуть вимагати шалених витрат. На малих обертах працює лише один циліндр, який споживає 2 – 3 літри замість звичних для інших автомобілів 6 літрів.

Отже, Škoda Kamiq – це ідеальний вибір для людей, які поважають свій час і прагнуть встигнути всюди. З цим автомобілем планувати свій день буде набагато легше, адже він швидко та з комфортом допоможе дістатися, куди потрібно.