Олександра Бурко до повномасштабного вторгення разом з партнерами мала підприємство у Харкові. Справи бізнесу йшли добре, а сама жінка після повномасштабного вторгення була волонтеркою у Тернополі.

Читайте також Відновлення та перемога: які фахівці будуть затребуваними після перемоги

Одного дня у квітні вона отримала невтішний дзвінок: прямо в її приміщення влучила ракета російських окупантів, внаслідок чого все згоріло дотла. Справу життя довелося все розпочинати спочатку.

Запуск бізнесу в Тернополі та знову влучання ракети

Згодом Олександра відкрила бізнес у Тернополі. Вона найняла кількох швачок, які шили постільну білизну. Також в офісі незадовго до прильоту ракети росіян облаштували фотозону. Товар замовляли з різних куточків України, і здавалося, що справи будуть йти лише краще.

13 травня російські окупанти здійснили черговий ракетний обстріл України. Одна з ракет влучила просто у приміщення Олександри. Вона була неподалік та чула вибух. Жінка планувала заїхати на роботу, але доля вберегла її від нещасного випадку.

За 15 хвилин до вибуху я думала приїхати сюди, мені потрібно було забрати деякі речі. І чомусь мені в голову прийшла думка, що не треба їхати, бо вже була почалася повітряна тривога. І за 10 – 15 хвилин стається вибух. Я не бачила куди саме прилетіло, я бачила спалахи і чула вибухи,
– розповіла Олександра.

Навіть після такого важкого удару жінка не збирається закривати бізнес. Швачки наразі працюють з дому, а Олександра буде робити все можливе для того, щоб відновити справи.