Висока корпоративна відповідальність – це верхня сходинка ділової культури, розповідає Бізнес 24. Якщо вдається її досягнути, то це чудовий сигнал про те, що у компанії хороша атмосфера, робоча етика та злагодженість дій.

Буде цікаво Як обирати менеджерів, з якими бізнес процвітатиме

Разом зі Škoda розповідаємо про кроки, які допоможуть вийти на цей рівень та зосередитися на амбітних цілях, а не контролі виконання завдань.

SMART-цілі

Як для команд, так і для кожного працівника цілі повинні бути встановлені за системою SMART, тобто:

  • конкретність;
  • релевантність;
  • досяжність;
  • вимірюваність;
  • обмеженість у часі.

Чіткі цілі сприяють якісному відстеженню прогресу / Фото UnSplash

Цих 5 простих параметрів спростять розуміння досягнення показників та одразу покажуть "вузькі місця" в процесах, де завдання застрягають та не проходять на наступні етапи.

Прозорість на всіх рівнях

Корпоративна відповідальність передбачає повну прозорість. Працівники нижнього рівня повинні розуміти, якими завданнями займається верхній рівень, який їхній внесок у бізнес-показники та як збудована архітектура компанії.

Прозорість – ознака сильної компанії / Фото UnSplash

Це сприятиме не лише культурі корпоративної відповідальності, а й підвищить ефективність комунікації. В компанії не повинно бути секретів та прихованих цілей, інакше посіється зерно недовіри, через яке працівники будуть сфокусовані не на досягненні мети, а на обговоренні внеску інших в загальний результат.

Оцінка ініціативності та результату

Контроль процесу – один з найбільших "гріхів" на шляху до корпоративної відповідальності. У цьому секторі працівникам потрібна свобода, і її обмеження навряд чи покращить загальну атмосферу та навчить брати на себе відповідальність.

Рев'ю результатів має надихати / Фото UnSplash

Натомість краще зосередитися на схваленні ініціативності та висновках за результатом. Якщо він не такий, як хотілося, то аналіз процесу повинен відбутися виключно як ретроспективний урок та не ставити під сумнів компетенції виконавців. Це спонукає їх ще краще проявляти себе та ретельніше працювати над всіх етапах, щоб на наступній зустрічі розповісти про прогрес, якого вдалося досягнути.

Автомобіль також може перевершувати очікування

Одним з інструментів, який допоможе встановити баланс між роботою та особистим життям, стане надійний та комфортний автомобіль. Власне авто допомагає встигати за день набагато більше – з ним проблема пересування як містом, так і країною просто зникає. Це однозначна перевага для будь-якого підприємця, оскільки власна справа вимагає розв'язання багатьох питань. Часом діяти потрібно дуже швидко і від цього рішення може залежати майбутнє бізнесу.

Водночас вдало підібраний автомобіль не просто не завдасть додаткових клопотів, а навпаки забезпечить високий рівень комфорту для власника. Ринок сьогодні пропонує унікальні моделі з вагомими перевагами. Для прикладу, Škoda Karoq можна керувати навіть за допомогою власного смартфона.

Так, із застосунком можна стежити відразу за низкою показників, які дозволять значно спростити життя. Зокрема, йдеться про такі опції:

  • з будь-якого куточка світу власник автомобіля Škoda Karoq може побачити, де саме розташована машина (потрібен лише смартфон та доступ до інтернету);
  • чи зачинені у неї двері та багажник;
  • чи не розряджений акумулятор;
  • скільки пального залишилось у баку.

Це допоможе ефективніше використовувати свій час. Наприклад, якщо закінчується пальне, власник Škoda Karoq може врахувати це у своєму розкладі та заздалегідь заїхати на заправку.

Škoda Karoq – це гармонія класу та комфорту / Фото Škoda

Ще одна перевага – можливість розпланувати свій маршрут перед тривалою поїздкою, враховуючи такі моменти, як готелі, заправки чи просто піт-стопи для відпочинку. Цей маршрут можна завантажити через смартфон на Škoda Karoq і вбудована навігаційна система під час поїздки поведе водія розвіданими дорогами. Це значно спростить подорожі для пасажирів та власника авто.

На додачу можна стежити за статистикою поїздок, витратою пального, середньою швидкістю та іншими показниками. Також завдяки застосунку система автомобіля навіть самостійно здатна надіслати дилеру повідомлення про необхідність проведення діагностики та пошуку запчастини у разі виявлення раптової несправності системи. Завдяки численним перевагам Škoda Karoq стане надійним компаньйоном як у робочих поїздках, так і під час відпустки.