Takeoff Technologies базується у США, але має свої офіси розробників в Україні та Індії. Однак 23 березня українським працівникам повідомили про закриття офісу.

Зверніть увагу Найбільший у Європі виробник упакування позбувся своїх російських активів

Чому звільнили українців

Senior Vice President Of Engineering компанії Метью Барнс повідомив працівникам, що компанії потрібні інвестиції. Однак наявність українського офісу є фактором ризику, який може завадити ці інвестиції отримати.

Ще однією причиною назвали те, що клієнтами компанії є США, Канада та ОАЕ. Оскільки серед переліку нема Європи, то й не потрібно мати офіс в Україні. Щоправда, якщо вірити планам компанії, то вона таки планує зайти на європейський ринок.


Плани компанії Takeoff Technologies / Фото takeoff.com

Українським працівникам вже шукають заміну – поки що на сайті компанії є вакансії в Індії та США.

Що говорять про це працівники

Як розповів вже колишній Director Of Quality Assurance в Takeoff Technologies Алекс Зайченко, компанія допомагала українським працівникам під час війни виплатами та допомогою з переїздом. Також компанія залишила співробітникам техніку для роботи та виплачує "доволі серйозний" компенсаційний пакет.

Алекс Зайченко

Колишній Director Of Quality Assurance в Takeoff Technologies

Зараз щодо скорочення, так, це дуже сумно, але такі реалії бізнесу. Україна як регіон – ризикова інвестиція, і не всі компанії готові працювати з такими ризиками. Як би сумно це не звучало, це нормально, це просто бізнес Звичайно, деякі співробітники можуть ображатись чи злитися на компанію, але зараз я хотів би, щоб усі були об’єктивними.

Що відомо про роботу компанії з Україною

  • Сама американська компанія заснована у 2016 році, а вже у 2017 році почав працювати український офіс. Лише у липні 2022 року відкрився ще й офіс в Індії.
  • Загалом у компанії близько 270 людей, з яких 80 були українцями.