У компанії обіцяють, що гроші розіграють між вакцинованими. Про це у компанії повідомили 31 жовтня.

Цікаво Київстар посилив партнерство з Microsoft: ще більше можливостей для клієнтів

Укрпошта розігрує мільйон між співробітниками

Між вакцинованими співробітниками будуть розіграні грошові призи в розмірі 1 тисячі, 3 тисяч, 5 тисяч та 50 тисяч гривень. У такий спосіб поштовий оператор планує мотивувати співробітників проходити планову вакцинацію від COVID-19,
– заявили у компанії.

Там також пояснили, що наразі вакцинована третина співробітників. Зокрема гендиректор компанії Ігор Смілянський заявив, що "за останній тиждень в Укрпошті дозу вакцини отримало 2,5 тисячі співробітників".

Смілянський сподівається, що гроші мотивуватимуть людей вакцинуватись, адже "це не лише питання їхнього здоров'я, але і здоров'я клієнтів"

Коротка передісторія про вакцинацію в Укрпошті

  • Наразі у відділеннях Укрпошти по всій Україні діють тимчасові пункти вакцинації, де щепитись можуть не лише співробітники компанії, але й всі охочі.
  • 13 жовтня Ігор Смілянський опублікував лист до нього, у якому співробітник вимагав, щоб його не примушували до вакцинації.
  • Якщо ж це таки станеться, і проявляться якісь побічні ефекти, чоловік хоче мільярд євро компенсації. Зокрема, серед них може бути пронизливий крик і висока температура.
  • Посадовець з іронією відзначив, що тепер знає, чому політики і експерти кричать на різних шоу – це у них побічний ефект від щеплення.