Відповідальний глобальний бізнес не хоче мати справи з країною-агресоркою і заробляти на плебеях, які не здатні навіть усвідомити своєї причетності до кровопролиття у сусідній країні. До таких міжнародних компаній тепер долучилася і одна з найбільших корпорацій індустрії розваг у світі Walt Disney.

Головне Росія напала на Україну: хронологія основних подій початку 3 тижня війни

Жодних якісних мультиків та інших продуктів для окупантів

Компанія Walt Disney 10 березня заявила, що зупиняє весь свій бізнес на Росії. Рішення стосується у тому числі ліцензування контенту і продуктів, діяльності Disney Cruise Line, випуску та розповсюдження журналів і продажу турів National Geographic, виробництва місцевого контенту і стримінгу (Disney+) тощо.

Враховуючи тривалий наступ (Росії – ред. 24 канал) на Україну і ескалацію гуманітарної кризи, ми вживаємо заходів, щоб зупинити увесь наш бізнес на території Росії,
– йдеться у повідомленні компанії.

До слова, у Disney зазначили, що деяким їхнім послугам, включно зі стримінговою платформою і ліцензуванням контенту та продуктів, знадобиться час, щоб зупинити свою діяльність у зв'язку з нюансами діючих договорів, тоді як інші розгалуження бізнесу будуть зупинені негайно.

Зверніть увагу МЗС назвало найбільші компанії, які поки залишаються на російському ринку

Додамо, що раніше Walt Disney заявляла про зупинку випуску театральних фільмів на Росії. Інші голівудські студії також ухвалили подібне рішення у відповідь на повномасштабне вторгнення Росії в Україну, зокрема Worner Bros. і Sony Pictures Entertainment.

До речі – На Росії хочуть націоналізувати компанії, які йдуть з країни: дивіться відео

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!