Йдеться про мережу закладів швидкого харчування "Вкусно – и точка", власником якої є Олександр Говор. За його словами, компанія отримала відповідний запит з китайського міста Хейхе, інформують російські ЗМІ.

Варте уваги Один з українських банків потрапив до топ-200 найкращих фінтех-компаній світу

Російський аналог McDonald's хоче вийти на ринок Китаю

Проте компанія "Вкусно – и точка" має отримати дозвіл від McDonald's для того, щоб вийти на китайський ринок. Це одна з умов договору купівлі цієї мережі у Росії. Річ у тому, що для цієї компанії дії заборона на відкриття закладів у країнах, де працює McDonald's.

Говор повідомив, що вони вже надіслали листа в американську корпорацію та очікують на відповідь. У разі отримання позитивного результату, російська мережа нібито зможе відкрити й десяток своїх закладів. Ба більше, російський бізнесмен готовий втілити аналогічний план в Білорусі чи Абхазії.

Далі – більше! Олександр Говор заявив, що вони нібито отримали схожі запити від інших країн. Нагадаємо, що колишні заклади McDonald's почали працювати з назвою "Вкусно – и точка" з 12 червня 2022 року. У травні американська корпорація ухвалила остаточне рішення про вихід з російського ринку.

Більше новин про McDonald's:

  • Мережа закладів швидкого харчування анонсувала запуск нового бренду, концепція якого буде сфокусована на мініресторанах. Перші заклади з назвою CosMc's відкрити на початку 2024 року;
  • Штучний інтелект візуалізував McDonald's 300 років тому. Йдеться про упакування для бренду. Феноменальні фото можна переглянути за посиланням.