Приваблива ціна завжди привертає увагу споживачів. Та це не весь секрет успіху підприємців, зазначає 24 Канал. Разом зі Škoda розглядаємо прості стратегії, які можуть дозволити мінімізувати витрати на стороні бізнесу та збільшити показник у фінансовій таблиці в стовпчику "Доходи".

Цікаво Сучасна вітрина: що повинні розповісти соцмережі про вашу компанію

Акцент на тому, що приносить прибуток

Часто трапляється, що компанія формує свій асортимент товарів або послуг з огляду на потреби клієнтів. Втім, навіть поверхневий скринінг може показати, що бажання покупців та їхні реальні витрати не завжди лежать в одній площині.

Орієнтація на прибуток – це завжди хороший стимул / Фото UnSpash

Підприємцям варто бути прагматичним та робити акцент на тих продуктах, які поповнюють бюджет. Звісно, відмовлятися від частини асортименту буває важко, особливо, якщо з нею пов'язані сентиментальні спогади. Втім, якщо прагнути зробити серйозний фінансовий ривок, то без цього кроку просто не обійтися.

Перехресні продажі

Ця стратегія є далеко не новою на ринку, але з неї не завжди отримують максимум. Наприклад, коли пропозиція товару абсолютно ніяк логічно не пов'язана з тим, що вже замовив клієнт, то шанси на те, що чек зросте, не такий вже й високий.

Більше пропозицій – більше прибутків / Фото UnSplash

Хорошим рішенням може стати формування тематичних наборів за акційною ціною. Покупці значно легше здійснять покупку, якщо їм потрібні 2 з 3 або 3 з 4 запропонованих товарів. Синергія ходових товарів з менш популярними може стати хорошим паливом для позитивної динаміки.

Гуртом завжди краще

Коли заходить мова про розширення бази клієнтів, меж свого ринку та нові продукти, завжди варто шукати варіанти, з ким можна організувати колаборацію. Партнер може дати саме те, чого бракує бізнесу – аудиторію, компетенцію чи бюджет.

Команда або партнери відкривають більше можливостей / Фото UnSplash

Торуючи шлях самотужки, бізнесмен завжди витрачатиме більше часу, енергії та ресурсів. Натомість партнерство дозволить не лише швидше вийти на ринок з новою пропозицією, а й розділити усі ризики. Окрім того, конкурентам такої колаборації доведеться "тягатися" із більшим гравцем, що навряд чи їх потішить.

Варто постійно стежити за технологіями

Ера технологій відкриває просто безмежні можливості, але разом з тим і змушує постійно рухатися вперед. Витрати на оновлення виробництва можуть бути значними, а от увага на процесах – не завжди.

Технології – важливий інструмент для масштабування прибутків / Фото UnSplash

Наприклад, автоматизація та аналітика даних у режимі реального часу теж коштують грошей, але вони одразу почнуть виправдовувати інвестицію:

  • зменшать кількість помилок,
  • допоможуть оптимізувати роботу,
  • дадуть змогу виначити робочі моменти, коли люди просто не встигали закривати якийсь запит,
  • зекономлять кошти.

В результаті собівартість продукції знизиться, а отже, наступним розділом історії буде зростання прибутків.

Успіх потребує відповідного авто

Сучасний світ дуже швидкий, а більшість змін відбуваються вкрай стрімко. У такому темпі життя розбиратися із цілим переліком завдань та проблем доводиться буквально щогодини. Впоратися з усім цим набагато легше з допомогою автомобіля, що поєднує зручність та комфорт. Для прикладу, можна звернути увагу на кросовер Škoda Kamiq.

Компактність авто допоможе зберегти час, адже з ним зникає проблема із пошуком місця для паркування. Це реально зробити практично будь-де: кліренс у 18 сантиметрів дозволяє виїхати на бордюр чи без страху припаркуватись поруч із високим тротуаром. Разом з тим, розмір автомобіля зберігає для водія можливість з легкістю маневрувати у будь-яких умовах.

Škoda Kamiq розповість про вас більше, аніж слова / Фото Škoda

Škoda Kamiq також є вдалим поєднанням компактності та рівня комфорту, що вражає. Просторий салон та висота у метр на задньому сидінні – це переваги, які просто гарантують зручність навіть під час тривалих поїздок. Багажник у 400 літрів дозволить забути про обмеження щодо кількості речей, які туди можна помістити.

Власників Škoda Kamiq неабияк потішить і мотор автомобіля, в якого є аж три опції з "механікою" та "автоматом". Двигун 1,5 TSI може розігнати авто до 213 кілометрів на годину, що є рідкістю для цього класу. Цікаво, що навіть такі потужності не будуть вимагати шалених витрат. На малих обертах працює лише один циліндр, який споживає 2 – 3 літри замість звичних для інших автомобілів 6 літрів.

Отже, Škoda Kamiq – це ідеальний вибір для людей, які поважають свій час і прагнуть встигнути всюди. З цим автомобілем планувати свій день буде набагато легше, адже він швидко та з комфортом допоможе дістатися, куди потрібно.