На найближчій сесії Київради мер Києва Віталій Кличко винесе на розгляд депутатів проєкт рішення про розширення пільг для малого та середнього бізнесу столиці.

Актуально Професії, яким не страшний локдаун: кого роботодавці потребують найчастіше

Пільги для бізнесу у Києві

Дешева оренда

Обіцяють зменшити розмір пайової участі з нинішніх 50% до 1 гривні в утриманні об'єктів благоустрою власниками закладів громадського харчування. А також майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів та сезонних і літніх майданчиків.

Більше кредитів

  • Збільшать розмір фінансово-кредитної підтримки малого та середнього бізнесу.
  • Місто обіцяє компенсацію відсотків не тільки за кредитами, а й за "кредитними лініями".
  • Сам перелік суб'єктів малого та середнього бізнесу, які мають право на таку компенсацію, розширять, як і кількість банків-партнерів цієї програми.

Дешевша реклама

Віталій Кличко також розповів про зменшення плати за розміщення засобів зовнішньої реклами та реклами на комунальному транспорті до 50%.

Безплатна парковка

Власники авто на території Києва звільняються від оплати за паркування на майданчиках КП "Київтранспарксервіс" до кінця локдауну.

Ми розуміємо, що запровадивши такі пільги – і для бізнесу, і для киян загалом – місто недоотримає багато коштів у бюджет. Але ми йдемо на це, бо розуміємо, як складно сьогодні втриматися бізнесу і вижити людям,
– написав Віталій Кличко.

Ситуація з коронавірусом у Києві

  • У Києві за останню добу підтвердили 1 164 випадки коронавірусу. Тепер загальні кількість підтверджених випадків у столиці – 164 605.
  • У четвер, 1 квітня, у Києві померли 46 людей.
  • До лікарень столиці вчора госпіталізували 189 хворих на коронавірус. За словами Кличка це – найбільша кількість за увесь період пандемії.