Знову в Україні

Мережа магазинів Zara повернулася в українську столицю через два роки після закриття, що було спричинене повномасштабним вторгненням Росії в Україну.

Читайте також: Акції власника Zara подорожчали до рекордного рівня

Зокрема, поки йдеться про відкриття магазинів Zara у ТРЦ "Respublika Park", "Lavina Mall", "River Mall" та "Dream town". Відвідати магазини вже прийшло чимало людей, зокрема спостерігаються неабиякі черги до магазинів.

Момент відкриття магазину Zara у ТРЦ "Respublika Park"

Черги в магазин Zara у ТРЦ "Respublika Park"

Що ще відомо про відкриття магазинів

Також власник Inditex раніше повідомляв в розмові з Financial Times, що спочатку запрацюють 20 магазинів, зокрема у торгових центрах Києва. Загалом дистриб'юторська група планує відкриття 50 із понад 80 магазинів.

Нагадаємо, що Inditex закрила свої 84 магазини в Україні 24 лютого 2022 року, в день повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Відтоді компанія припинила доставляти товари до країни, але продовжувала платити податки та заробітну плату своїм українським працівникам.

Що відомо про Inditex

Inditex – один з найбільших у світі холдингів за обсягами продажів та найважливішим світовим ритейлером. У нього входять такі бренди як Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka та інші.