Де найвищі зарплати
При цьому найбільше заробляють IT-фахівці та працівники телекомунікаційної сфери – їхні доходи у середньому сягають 52,5 тисяч гривень на місяць. Про це свідчать дані Державної служби статистики, інформує 24 Канал.
Дивіться також Бізнес стає обережнішим, але багато підприємців планують розширюватись
Також у топі за рівнем зарплат:
- спеціалісти авіаційної галузі – 43,9 тисяч гривень;
- працівники фінансового та страхового сектору – 41,4 тисячі гривень.
Цікаво. У доларовому еквіваленті середня зарплата в Україні перевищила довоєнний рівень. Якщо у 2021 році вона становила 513,5 долара, то наприкінці 2024 року зросла до 534 доларів.
Де найнижчі зарплати
Однак не всі професії демонструють позитивну динаміку. Найнижчі доходи отримують працівники культурної сфери – середня зарплата у бібліотеках, театрах та музеях ледве перевищує 13 тисяч гривень на місяць.
Розвивати бізнес легше, якщо під рукою власне авто, що відповідає вашому стилю життя. Так, бестселер Škoda Octavia – це баланс комфорту та функціональності. Нічого зайвого, тільки найкращі рішення, щоб полегшити щоденну бізнес-рутину. Матричні фари, бездротове підключення телефону, Front Assist та Cruise Control, тризонне кондиціювання та вибір режиму руху – це далеко не повний список “фішок”, які дозволять насолоджуватися кожною поїздкою.
Також невисокі зарплати спостерігаються у таких сферах:
- освіта – 14,6 тисячі гривень;
- охорона здоров'я та соціальна допомога – 16,9 тисячі гривень;
- готельно-ресторанний бізнес – 15,9 тисячі гривень;
- поштова сфера – 16,1 тисячі гривень.
Зауважте. Будівельники в середньому отримують 16,9 тисячі гривень, а працівники аграрного сектору – 17,6 тисячі гривень, попри важливість цієї галузі для економіки країни.