Конфлікт між головним редактором "Цензор. НЕТ" та нардепом від "Опозиційної платформи – за життя" назрівав протягом всієї програми. Саме перед бійкою обговорювали НАТО і Бутусов наголошував, що не можна дозволяти висловлюватись в такий час проросійським пропагандистам.

Актуально Провокації на Донбасі та цинічні заяви Кремля: чого чекати від Заходу

Бутусов першим вдарив Шуфрича

Це просто неповага до тих людей, які сидять в окопах та бліндажах, я вас прошу не надавати слово таким негідникам, вони недостойні тут бути,
– сказав Бутусов.

Наступну ремарку Шуфрич вже не завершив. Бутусов спочатку порадив політику "закрити рота, бо йому ніхто не надавав слова", проте той не послухав. Журналіст відреагував різко – вдаривши Шуфрича по обличчю.

Гості розбороняли учасників бійки

Нардепа та медійника, які обоє опинились на землі, розбороняли вже гості студії. Найбільше долучились Арсеній Яценюк та Олександр Данилюк, а також Андрій Білецький. Решта закликали учасників бійки зупинитись. Гості, очевидно, були на боці редактора "Цензор.НЕТ", вони просили його припинити, аби Шуфрич пішов геть. Лунали коментарі і від глядачів у студії.

Дивіться відео бійки:

Шуфрич ненадовго покинув студію

Після того, як Бутусова та Шуфрича таки розтягнули, нардеп від ОПЗЖ покинув студію, проте ненадовго. У цей час Савік Шустер вирішував, чи взагалі продовжувати йому програму. Розмову таки продовжили. Проте на цьому епопея не завершилась – Шуфрич повернувся у студію: переодягнутий та з якоюсь папкою.

Нардеп, обійнявши ведучого, запевнив, що цей випадок, мовляв, показовий, адже його "вдарили зі спини та дряпали, як дівчинка".

бійка шуфрича та БутусоваОсь так виглядали Бутусов та Шуфрич після бійки / Скриншоти

Дивіться як у мережі реагують на бійку у студії: скриншоти з соцмереж